İlan ve Duyuru
17 Ocak 2024 Çarşamba 13:05

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından Borsamıza iletilen E-34221550-720-619 sayılı 17.01.2024 tarihli ve The Inspired Home Fuarı hk. 17-19 Mart 2024 konulu yazıda; önceki adıyla International Home+Housewares Show olan, Kuzey Amerikanın en büyük ev eşyaları fuarı olan The Inspired Home, Fuarının, 17-19 Mart 2024 tarihlerinde Chicagoda gerçekleştirileceği bildirilmektedir. Fuar ile ilgili ayrıntılı bilgi için: https://www.theinspiredhomeshow.com/ ABD Ankara Büyükelçiliği Ticaret Müsteşarlığının söz konusu fuara Türkiyeden dahil olacak Türk iş insanlarına yönelik bir heyet organize ettiği ve heyete dahil olacakların aşağıda yer alan birtakım avantajlardan faydalanacağı belirtilmektedir.

  • Amerikalı firmalar ile B2B ve B2G toplantı desteği
  • Konferans ve eğitimlere katılma hakkı
  • Kayıt sırası bekleme zorunluluğunu ortadan kaldıran kimlik basımı
  • Uluslararası Ticaret Merkezini kullanma hakkı-özel toplantı odaları, bilgisayar, yazıcı, hızlı interneterişimi ve atıştırmalıkların olduğu lounge olanakları
  • Uluslararası delegelere özel hoş geldin brifingi
  • Stant açan firmaların listesine erişim hakkı
  • Otel fiyatlarında özel indirimli fırsatlar ve fuara ücretsiz ulaşım imkânı
Bu fuara delegasyon ile katılmak ve ayrıcalıklardan yararlanmak isteyenlerin 20 Ocak 2024 tarihine kadarali.bestas@trade.gov ile iletişime geçmelerin gerekmektedir. ABD Büyükelçiliği katılımcıların masraflarındansorumlu değildir. Delegasyon katılım ücreti kişi başı 90 ABD Doları'dır.

NOT: Fuar, Amerika'ya ihracat yapmak isteyen firmalar için değil, Amerika'da firma kurarak büyümek isteyenya da ürün veya teknoloji satın almak isteyen firmaların katılımı için uygundur.

BİLGİLERİNİZE SUNARIZ,
SAYGILARIMIZLA