İlan ve Duyuru
17 Ocak 2024 Çarşamba 12:58

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından Borsamıza iletilen E-34221550-720-618 sayılı 17.01.2024 tarihli ve ABD Ankara Büyükelçiliği Ticaret Müsteşarlığı Alım Heyeti hk. konulu yazıda; ABD Ankara Büyükelçiliği Ticaret Müsteşarlığının, 11-14 Mart 2024 tarihlerinde Atlantada Georgia World Kongre Merkezinde gerçekleşecek MODEX 2024 Fuarına (https://www.modexshow.com)Türk iş insanlarından oluşacak bir alım heyeti düzenleyeceği bildirilmektedir.

Fuarda sergilenecek ürün ve teknolojiler ekte iletilmektedir.

Heyete dahil olacakların aşağıda yer alan birtakım avantajlardan faydalanacağı belirtilmektedir.

  • Ücretsiz fuar giriş kaydınızın yapılması
  • MODEX'in Uluslararası Resepsiyonuna ücretsiz davetiye
  • ABD'li katılımcılarla, satın alma talebinize göre özelleştirilmiş, önceden ayarlanmış vekolaylaştırılmış brifingler ve toplantılar
  • Özel toplantı odaları, ücretsiz wifi, dinlenme alanı ve soft içeceklerin sunulduğu lounge alanı
  • Uluslararası İş Merkezine (IBC) erişim.

Otel ve uçak bileti masrafları katılımcıların kendileri tarafından karşılanacak olup, delegasyona katılmım ücretikişi başı 90 ABD Doları'dır. ABD Ankara Büyükelçiliği Ticaret Müsteşarlığı, kabul edilen MODEX Showdelegasyon üyeleri için grup vize görüşmesi için destek sağlayabilir. Söz konusu fuara delegasyon ile katılmakve ayrıcalıklardan yararlanmak isteyenlerin Naz Demirdoven ile (Naz.Demirdoven@trade.gov) iletişimegeçmeleri gerekmektedir.

BİLGİLERİNİZE SUNARIZ,
SAYGILARIMIZLA