İlan ve Duyuru
2 Haziran 2023 Cuma 11:29

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından Borsamıza iletilen E-34221550-050.99-5863 sayılı, 30.05.2023 tarihli ve Satınalma ve Tedarikçi Geliştirme Webinarı konulu yazıda; İnternet üzerinden 15 Haziran 2023 Salı günü saat 14:00te TOBB Tedarikçi Geliştirme Programı kapsamında Satınalma ve Tedarikçi Geliştirme Webinarı düzenleneceği aktarılmıştır.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından gerçekleştirilecek olan webinarda BASF TürkKimya ve Betek Boya ve Kimya işletmelerinin satınalma ve tedarikçi programları anlatılacak ve buişletmelerin ekteki tabloda yer alan sektörler, ürün grupları ve teknolojilerde faaliyet gösteren işletmelerdenihtiyaç duyduğu ve satın almayı planladığı ürünler hakkında bilgi verilmesinin ardından katılımcılarınsoruları cevaplandırılacaktır.

Seminer ayrıca Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından https://akademi.tobb.org.tr adresinde hayatageçirilen Türk İş Dünyası'nın Etkinlik Portalı TOBB Akademi'de pilot olarak yayınlanacaktır. TOBB Akademiüzerinden katılım sağlanması için https://akademi.tobb.org.tr/view/uye/uyeol.php adresi üzerinden üye olunmasıgerekmektedir. Katılım sonrasında görüş ve önerileriniz ile kullanıcı deneyimlerinizi egitim@tobb.org.tr epostaadresine gönderebilirsiniz.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,