İlan ve Duyuru
11 Temmuz 2024 Perşembe 17:58

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinden borsamıza iletilen yazıda ABD Büyükelçiliği Ticaret Müsteşarlığının, 5-7 Ekim, 2024 tarihlerinde Nevada, Las Vegasta gerçekleşecek Otomotiv Satış Sonrası Fuarı AAPEX Showa Türk işadamlarından oluşacak bir heyetin düzenleneceği bildirilmektedir. 1.115ten fazla Otomotiv ile ilgili ürün kategorisinin yer alacağı AAPEX Show (https://www.aapexshow.com/), ayrıca SEMA Show ile aynı zamanda gerçekleşecektir.

AAPEX Show heyeti katılımcılarına sağlanabilecek olanaklardan birkaçı;


Fuar kaydının yapılması ve ücretsiz fuar girişi (giriş bileti alım tarihine göre $60 ila $120 dolar arasıtasarruf)


AAPEX Show giriş kartı ile ayrıca SEMA Show fuarına ücretsiz giriş hakkı


Overseas Automotive Council (OAC) Resepsiyonuna ücretsiz davetiye


ABD'li katılımcılarla, heyetin taleplerine göre özelleştirilmiş, önceden ayarlanmış ve kolaylaştırılmışbrifingler ve toplantılar


Özel toplantı odaları, dinlenme alanı ve içeceklerin sunulduğu lounge alanı Uluslararası İş Merkezine(IBC) erişim şeklindedir.Otel ve uçak bileti masrafları delegasyon katılımcıları tarafından karşılanacak olup delegasyona katılma ücretikişi başı 90 ABD Doları'dır. ABD Ticaret Müsteşarlığı, kabul edilen AAPEX Show delegasyon üyeleri içingrup vize görüşmesi için destek sağlayabilecektir.


Bu fuara delegasyon ile katılmak ve ayrıcalıklardan yararlanmak isteyen firmaların ABD Ticaret MüsteşarlığıOtomotiv Sektör Lideri, Naz Demirdoven ile (Naz.Demirdoven@trade.gov) iletişime geçmelerigerekmektedir.


BİLGİLERİNİZE SUNARIZ,
SAYGILARIMIZLA.