Haberler
8 Aralık 2022 Perşembe 16:22

Çarşamba Ticaret Borsası (ÇTB) Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Yılmaz, ÇTB Meclis Üyeleri ile birlikte Oda organ seçimleri sonucu güven tazeleyen Samsun Ticaret Borsası (STB) Başkanı Sinan Çakırı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti. Yılmaz ve Çakır ziyarette Samsun ve Çarşambada devam eden projeleri ve yürütülen alt yapı çalışmalarını istişare etti.

Yılmaz ve ÇTB Meclisinden Çakır’a Hayırlı Olsun Ziyareti

Gerçekleşen Oda ve Borsa seçimleri sonucu güven tazeleyen STB Başkanı Çakır’ı kutlayan başkan Yılmaz, “Bir kez daha Samsun Ticaret Borsası Başkanlığına seçilen STB Başkanımız Çakır’ı tebrik ediyor, Samsun’a ve üyelerine sundukları hizmetlerinde başarılar diliyorum, yeni dönemlerimizde Borsalar olarak yürüttüğümüz ortak çalışmalarımıza devam ederek şehrimiz için üretmeye ve hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.


Ziyarette Başkan Yılmaz ve Çakır, Samsun ve Çarşamba’da yürütülen yeni projelerin bölgeye olan katkılarını istişare etti. Çakır, gelecek dönemin ekonomisinde Samsun’un çok büyük bir payı olacağını ve bu payda en çok yeri olacak ilçelerden birisinin Çarşamba olacağını vurguladı.


2022 yılının son ayında, bölgede yapılan tarımsal çalışmaları değerlendiren Yılmaz, “Bölgemiz gücünün her yıl olduğu gibi bu yılda artırmaya devam etmiştir, ancak biz bu ilerleyişi daha da kuvvetlendirmek istiyoruz, tarım ürünlerindeki avantajımızı kullanarak, önümüzdeki yıllarda çok daha iyi bir konuma ulaşmış olmayı hedefliyoruz” ifadelerine yer verdi.


ÇTB Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Yılmaz, Meclis Başkanı Hacı Toraman ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Servet Zeren, Borsa Genel Sekreteri Sercan Yaşar, Meclis Üyeleri Nurettin Öztekin, Mehmet Çalışkan, Hüseyin Işık ve İlhan Peker ile birlikte, Samsun TB Yönetimi’ne, hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. STB Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Nihat Odabaş, Yönetim Kurulu Üyeleri Demir Küçük ve Salih Apaydın’ın bulunduğu ziyarette Başkan Kazım Yılmaz, Çakır ve yönetimine başarılı bir çalışma dönemi diledi.


Samimi bir atmosferde gerçekleşen ziyaretin ardından Başkan Yılmaz, Başkan Çakır’a Çarşamba’nın fındığını, Meclis Başkanı Hacı Toraman ise Çarşamba’nın yumurta topuk ayakkabısının minyatürünü hediye etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Çakır, güven tazeleyerek yeniden ÇTB Başkanlığına seçilen Kazım Yılmaz ve yönetimine yeni dönemlerinde başarılar dileyerek, ziyaretlerinden ötürü Yılmaz’a teşekkür plaketi takdim etti.

Yılmaz ve ÇTB Meclisinden Çakır’a Hayırlı Olsun Ziyareti Yılmaz ve ÇTB Meclisinden Çakır’a Hayırlı Olsun Ziyareti Yılmaz ve ÇTB Meclisinden Çakır’a Hayırlı Olsun Ziyareti