Haberler
31 Ekim 2022 Pazartesi 11:02

Albayrak Demir Çelik Firma Sahibi iş insanı Ercan Albayrak ve Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Üyesi iş insanı Anıl Arslan, Borsa organ seçimlerinde yeniden güven tazeleyen Çarşamba Ticaret Borsası (ÇTB) Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Yılmaza ve yeni ÇTB meclisine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

YILMAZ; Hayalimiz Dünya’ya Açılan Çarşamba

Albayrak ve Arslan’ı ağırlayan Başkan Yılmaz, Çarşambalı iş insanlarının önümüzdeki süreçte ilçenin ekonomik hayatında her zamankinden daha büyük bir önem taşıdığını ifade etti. Yılmaz, “Çarşambamız tarihteki yerini her zaman ticaret, bolluk ve bereket ile almıştır. İçinde bulunduğumuz yüzyılda Çarşamba’nın ekonomisi gelişmeye devam etse de dünya pazarının içinde bir yarışta olduğumuzu unutmamak gerek, ilçemiz için iş insanlarımızla bir araya gelerek istişarelerimizi gerçekleştiriyoruz. Hepimizin ortak gayesi gelişen ve dünya pazarına ürünlerini dahil eden bir Çarşamba hayali” ifadelerine yer verdi.


Çarşamba’nın ekonomik hayatının masaya yatırıldığı tebrik ziyaretinde ÇTB Meclis Başkanı Hacı Toraman, Meclis Üyeleri Nurettin Öztekin, Mehmet Arslan ve Hüseyin Işık hazır bulundu.


Yılmaz, Albayrak ve Arslan’a nazik ziyareti için teşekkür ederek tebriklerini kabul etti.