Haberler
1 Kasım 2022 Salı 17:46

Çarşambaspor Kulübü Başkanı Özkan Yıldırım ve Asbaşkanı Ersin Sandıkçı, ekim ayında gerçekleşen borsa organ seçimleri sonrası yeniden başkan seçilen Çarşamba Ticaret Borsası (ÇTB) Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Yılmazı makamında ziyaret etti.

YILMAZ; Daha Güçlü Çarşambaspor Diyoruz

ÇTB Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette, Yıldırım ve Sandıkçı Başkan Yılmaz ile Çarşambaspor’un faaliyetlerine ilişkin iştişarede bulundular.


Çarşambaspor’un faaliyetleri hakkında Yıldırım ve Sandıkçı’yı dinleyen Başkan Yılmaz, Çarşambaspor’un kulüp yönetimini kutlayarak “Futbolda Çarşambamızın temsilcisi olan Çarşambaspor’u gönülden tebrik ediyor, çalışmalarını dikkatle takip ediyorum. İlçemizi gururla temsil eden takımızı destekliyor, daha da güçlü Çarşambaspor diyor, Samsun'un Amatör Lig temsilcisi Çarşambaspor futbol kulübümüze başarılar diliyorum” dedi.


Ziyarete ÇTB Meclis Başkanı Hacı Toraman, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Servet Zeren ve Meclis Üyeleri Nurettin Öztekin ve Hüseyin Işık iştirak etti.


Çarşamba’da gerçekleşen spor faaliyetleri ve Çarşambaspor’un gündeme alındığı tebrik ziyareti sonrasında Başkan Yılmaz, Yıldırım ve Sandıkçı’ya nezaket ziyaretlerinden ötürü teşekkür etti.