Haberler
31 Mayıs 2013 Cuma 14:56

ERENDEN ÖVGÜ VE DESTEK

Şadan Eren'den Borsamıza Ziyaret
Çarşamba Ticaret Borsasını ziyaret eden Özel TOBB ETÜ Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı M. Şadan Eren, seçimleri kazanan Kazım Yılmaz'ı tebrik ederek, Çarşamba’da oda ve borsa dayanışmasına övgüler yağdırıp destek verdi.

HEPİNİZİ KUTLUYORUM
Özel TOBB ETÜ Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı M. Şadan Eren, Çarşamba Ticaret Borsası Başkanı Kazım Yılmaz’ı ziyaret etti. Ziyarette Borsa Meclis Başkanı Nurettin Öztekin ve üyeler, Ticaret odası başkanı Ahmet yılmaz ve üyelerde bulundu. İlk konuşmayı yapan Eren, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun selamlarını getirdiğini söyledi. Borsa başkanlığına yeniden seçilen Kazım Yılmaz’ı ve Ticaret Odası Başkanlığına seçilen Ahmet Yılmaz’ı işaret ederek; Her iki başkan böyle yan yana olunca başımızın üstünde yeriniz var” diyerek sevincini ifade etti. Eren şöyle devam etti. “Ankara’da arkanızdayız. Seçim bir araçtır. Amaç yapmamalıyız. Kazananlar biraz daha alttan almak zorundadır. Herkesi kucaklamak zorundayız. Kendi oğluma diyorum ki bizlere kalan tek gelir dostluklardır. 81 ilde 81 dost! Çarşamba’daki bu güzel dostluğun başlangıcı sonuna kadar yürüsün ve büyüsün. Kazım Yılmaz’ın babası benim dostumdur, dolayısıyla zaten uzun yıllardır tanıdığımız insanlarsınız. Hepinizi kutluyorum. Hem odalar birliği hem de hastane nazarında hepinize kapımız açıktır”.

BİRİZ
Çarşamba Ticaret Borsası Başkanı Kazım Yılmaz, Şadan Eren’in övgü ve desteğinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek; “öncelikle Şadan beye teşekkür ediyorum” dedi. Çarşamba’da ki Borsa ve Oda seçimleri sonrası ilçede sağlanan birlikteliğin güce dönüştüğünün altını çizen Borsa Başkanı Kazım Yılmaz; Bizim de istenen özlemini çektiğimiz birliktelik var artık. Sizlerde yukarıda biliyorsunuz. Çarşamba halkına bir borcumuz vardı. Çarşamba Ticaret Odası ve Borsası olarak istediğimiz birliktelikle işler yapamadık. Önümüzdeki yıllarda arkadaşlarla beraber yeni projeleri hayata geçireceğiz. Bu hizmet yolunda sizlerin büyük desteği lazım, Sayın Rifat başkanımız her zaman yanımızda zaten, bu sefer daha fazla olması lazım” dedi.

Ticaret Odası Başkanı Ahmet Yılmaz ise yaptığı konuşmasın da; “Birlik ve beraberlik göstermek için sizi burada Borsamızda karşıladık. İster oda ister borsa hiç fark etmiyor. Seçim sonrası TOBB Başkanımız Rifat bey ile Ankara’da görüşmemiz oldu. Kendisi Çarşamba’da seçim sonrası bu dayanışmadan çok memnun olduğunu ifade etti” diye konuştu.

Ahmet Naci KILAVUZ
Çarşamba Ticaret Borsası
Basın Danışmanı
Şadan Eren'den Borsamıza Ziyaret
Şadan Eren'den Borsamıza Ziyaret