Haberler
2 Mayıs 2024 Perşembe 10:36

Çarşamba Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Yılmaz, Yönetim ve Meclis Kurulu Üyeleri, Salıpazarı Belediye Başkanı Refaettin Karacayı ziyaret etti.

ÇTB’den Salıpazarı Belediye Başkanı Karaca’ya Ziyaret

Salıpazarı Belediye Başkanı Refaettin Karaca’ya gerçekleştirilen hayırlı olsun ziyaretinde Başkan Yılmaz, Başkan Karaca’ya Çarşamba Ticaret Borsası’nın gerçekleştirdiği çalışmalar hakkında bilgi verdi. Çarşamba ve Salıpazarı’nda üretilen fındığın bölgeye en çok katma değer sağlayan ürünü olduğunu belirten Başkan Yılmaz, Belediye ile tarımsal işbirlikleri içerisinde çalışmalar yapmaktan memnuniyet duyacaklarını ifade etti.Çarşamba ve Salıpazarı ilçelerinin ortak gündem maddelerinin konu edildiği ziyarette Başkan Karaca, Samsun ekonomisinde Çarşamba’nın önemli rol aldığını vurgulayarak, Salıpazarı ve Çarşamba için yapılacak ekonomik yatırımların ovanın verimli arazilerini değerlendirmek için büyük bir fırsat yaratacağına işaret etti.Belediye’nin yeni dönemde gerçekleştireceği etkinliklere Borsa yönetimini de davet eden Karaca, Başkan Yılmaz’a yapılabilecek işbirliklerine her zaman açık olduklarını söyledi.


Ziyarete, Meclis Başkanı Hacı Toraman, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Şevket Zeren, Yönetim Kurulu Üyesi Erol Akça, Genel Sekreter Sercan Yaşar, Meclis Üyeleri Hüseyin Işık ve Mehmet Çalışkan ve Kurucu Meclis Başkanı Nurettin Öztekin iştirak etti.Salıpazarı Belediye Başkanı Refaettin Karaca, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Çarşamba Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Yılmaz ise, misafirperverliklerinden dolayı Karaca’ya teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi. Ziyaret anı takdiminin ardından sona erdi.

ÇTB’den Salıpazarı Belediye Başkanı Karaca’ya Ziyaret ÇTB’den Salıpazarı Belediye Başkanı Karaca’ya Ziyaret