Haberler
19 Mart 2014 Çarşamba 14:35

CHP Çarşamba Belediye Başkan Adayı Sinan Yaşar, CHP Çarşamba İlçe Başkanı Süleyman Bilici ve partililer Çarşamba Ticaret Borsasını ziyaret ettiler.

CHP’li Aday Borsa’yı Ziyaret Etti.
Çarşamba Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Yılmaz, Borsa Meclis Başkanı Nurettin Öztekin, Borsa Yönetim Kurulu Üyeleri ve Borsa Meclis Üyeleri,  Partililerle Meclis salonunda bir araya geldiler. 

30 Mart yerel seçimler öncesinde Çarşamba Ticaret Borsası’nı ziyaret eden Cumhuriyet Halk Partisi Çarşamba Belediye Başkan adayı Sinan Yaşar burada yaptığı konuşmasında, “öncelikle bizi kabül ettiğiniz için sizlere çok teşekkür ediyorum “dedi.  Çarşamba’da bütün belediye başkanlarının ilçe için yaptıkları hizmetler olduğunu kaydeden Yaşar; “şimdi ilçemizin hizmetlerine 5 yıl için biz talibiz. Bizim de Çarşamba için projelerimiz var. Seçildiğimiz takdirde belediyenin imkânlarıyla ilçemize hizmet etmek istiyoruz” diye konuştu.

Çarşamba Ticaret Borsa’sı adına konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Yılmaz, CHP Çarşamba Belediye Başkan Adayı Sinan Yaşar’a ve partililere çalışmalarında başarılar diledi. Ziyaretten tüm Borsa adına duydukları memnuniyeti ifade eden Yılmaz, demokratik bir ortamda geçen seçim çalışmalarının sonun da her şeyin Çarşamba için olacağını söyledi. Konuklarına Çarşamba Tarihi Kıvratması ikram eden Başkan Yılmaz daha sonra Borsa binası önünde CHP’liler ve Borsa Üyeleri ile hatıra fotoğrafı çektirtti.