Haberler
14 Aralık 2022 Çarşamba 15:18

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclis Üyesi ve Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu, CHP Samsun Kadın Kolları Başkanı Nazan Güneysu, CHP Çarşamba İlçe Başkanı İlhan Yürükçü ve Çarşamba Kadın Kolları Başkanı Esen Öztürk, Çarşamba Ticaret Borsasına ekim ayında gerçekleşen seçimler sonrası hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

CHP Heyetinden ÇTB'ye Ziyaret

Çarşamba Ticaret Borsası’nda gerçekleşen, Çarşamba’nın ticari hayatına dair konuların konuşulduğu ve karşılıklı görüş alış verişinde bulunulan ziyarette, Çarşamba Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Yılmaz’ı temsilen, Çarşamba Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Selim Yılmaz, Çarşamba Ticaret Borsası Meclis Başkanı Hacı Toraman, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Sezai Atsan, Yönetim Kurulu Üyesi Erol Akça, Genel Sekreter Sercan Yaşar, Meclis Üyeleri Mehmet Çalışkan, Hüseyin Işık, Onur Bahattin Yılmaz ve Kurucu Meclis Üyesi Nurettin Öztekin, CHP Meclis Üyesi ve Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu ve CHP Heyetini ağırladı.


Gerçekleşen Ziyarette Meclis Başkanı Toraman, Ticaret Borsası’nın kapılarının tüm Siyasi Partiler, Sivil Toplum Kuruluşları, Dernekler ve her şeyden önemlisi halka açık olduğunu vurguladı. Toraman, “İlçemiz ve üyelerimiz için çalışırken, gündeme yakın olmaya özen gösteriyor, ilçemize katkı sağlayacak tüm siyasi partiler ve siyasetçilerimiz ile istişarelerde bulunuyoruz” ifadelerine yer verdi. Borsa Genel Sekreteri Yaşar ise Hancıoğlu ve Heyetine, ÇTB’nin Çarşamba’da yaptığı ve toplum hizmetine sunduğu çalışmalar hususunda bilgi aktardı.


Ziyarette görüşlerini belirten Hancıoğlu, “Ticaret Borsamızın Çarşamba’da yürüttüğü çalışmaları dikkatle takip ediyoruz, bu değerli projeler ve ilçeye sunulan katkılar daha fazla aktarılmalı, Borsamız ile ortaklaşa çalışmalar yürütmekten memnun oluruz” dedi.


Çarşamba Ticaret Borsası Meclisi, Çarşamba’ya dair konuların gündeme getirildiği verimli geçen görüşme sonrasında Neslihan Hancıoğlu ve CHP Milletvekillerine nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür ettiler.

CHP Heyetinden ÇTB'ye ZiyaretCHP Heyetinden ÇTB'ye Ziyaret