besttourbooking.com
Haberler
16 Nisan 2018 Pazartesi 14:42

Mayıs ayında yapılacak olan TOBB Genel Kurulu öncesi M.Rifat Hisarcıklıoğluna Çarşambadan tam destek mesajı verildi.

Çarşamba’dan, “ Hisarcıklıoğlu’na Destek Ziyareti ” Gerçekleşti.
TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, seçimlerini tamamlayan Çarşamba Ticaret Borsası Başkanı Kazım Yılmaz ve Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Yılmaz ile beraberinde ki heyeti TOBB İkiz Kulelerde kabul etti.

TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyarete: Çarşamba Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Yılmaz, Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yılmaz, Borsa Meclis Başkanı Ali Toraman, Oda Meclis Başkanı Muharrem Yaralı, Oda ve Borsa Yönetim ve Meclis üyeleri katıldı.

TÜM BÖLGEYE HİZMET EDİYORUZ

Ziyarette konuşan ÇTSO Başkanı Ahmet Yılmaz, tekrar seçildiklerini ifade edip, Çarşamba ve bölge için çok ciddi işler yaptıklarının da altını çizerek, “Mevcut sorumluluklarımızın dışında Oda ve Borsamız ile Bölgesel Kalkınma Proje Ofisini kurduk.  Bu ofiste KOSGEB ve İŞKUR Şube Müdürlüklerini, marka tescil belgesi verecek olan patent ofisini ticaret ofisimiz ile birlikte kurduk. Tüm bölgeye ve STK’lara hizmet ediyoruz. Başta AB projesi olmak üzere tüm bakanlıkları hangi hibe ve destekleri varsa onlarla ilgili üyelerimize danışmanlık hizmeti veriyoruz. Yılmaz, ziyaret sebebine de değinerek, “ Sayın başkanımız Hsarcıklıoğlu’nun nasıl her zaman bizlere desteğini biliyor ve görüyorsak bizde Çarşamba olarak kendisine yanında olduğumuzu duyururuz” dedi.

KAZIM YILMAZ:” BAŞKANIMIZIN YANINDAYIZ”.

Öncelikle Çarşamba heyetini kabul ettikleri için Rifat Hisarcıklıoğlu’na teşekkür ettiklerini söyleyen Çarşamba Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Yılmaz, mevcut seçimlerin ardından aynı kararlılıkla bölgelerine hizmet etmeye devam ettiklerini aktardı. Yılmaz, “Başkanımızın önderliğinde çok güzel işlere imza attık. Nasıl Sayın Başkanımızın çalışmalarımızda desteklerini biliyorsak, şehrimiz ve camiamız adına bizlerde Mayıs ayında ki TOBB Genel Kurulunda kendisinin yanında olduğumuzu burada resmen açıklıyoruz” dedi.

ÇARŞAMBA’YA HİSARCIKLIOĞLU’NDAN SELAM

Ziyaret boyunca konuklarıyla tek tek ilgilenen Hisarcıkıoğlu’da Çarşamba heyetine teşekkür etti. Renkli görüntülerin sahne olduğu buluşmada, Hisarcıkoğlu, “Seçimleriniz ardından sizleri tebrik ediyorum. Aynı kararlılık ve azimle çalışmalarınızı iş dünyamız ve ülkemiz için sürdürmeye devam edin. Çarşamba’ya sizler aracılığınızla selam gönderiyorum. Ziyaretiniz ve desteğiniz bizleri memnun etti. Sizlere ayrı ayrı  teşekkür ediyorum” dedi.
Çarşamba’dan, “ Hisarcıklıoğlu’na Destek Ziyareti ” Gerçekleşti.
Çarşamba’dan, “ Hisarcıklıoğlu’na Destek Ziyareti ” Gerçekleşti.
Çarşamba’dan, “ Hisarcıklıoğlu’na Destek Ziyareti ” Gerçekleşti.