Haberler
22 Ekim 2022 Cumartesi 17:50

Çarşamba Ticaret Borsası (ÇTB) Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Yılmaz ve Meclis Başkanı Hacı Toraman, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlunu makamında ziyaret etti.

Çarşamba Ticaret Borsası’ndan Hisarcıklıoğlu’na Ziyaret

Ziyarete ÇTB Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz, Meclis Başkanı Hacı Toraman, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Servet Zeren ve Selim Yılmaz, Yönetim Kurulu Üyeleri Sezai Atsan ve Erol Akça, Meclis Başkan Yardımcısı Murat Yaralı, Meclis Üyeleri, Remzi Erdönmez Nurettin Öztekin, Mehmet Arslan, Hüseyin Işık, İlhan Peker, Mehmet Çalışkan, Murat Şen ve Genel Sekreter Sercan Yaşar katıldı.


Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni dönem çalışmaları için Yılmaz ve yönetimine başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

Ziyaret sonrası açıklamada bulunan Yılmaz, “Sevgi, saygı ve hoşgörü ortamında, üyelerimizin iradelerini, demokratik bir ortamda sandığa yansıttıkları, sağduyunun hakim olduğu bir seçim gerçekleştirdik. Bu vesile ile Çarşamba Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanlığına üyelerimizin büyük katkılarıyla 4’üncü defa seçildim. Karşımızda aday yoktu ancak en önemlisi üyelerimizin bizi bir kez daha kabul etmesidir. İlçemize ve üyelerimize hizmette bulunmak için Çarşamba’da görevimize devam edeceğiz. Bugün de Sayın Başkanımızı ziyarete geldik. Sorunlarımızı anlattık. Sağ olsun Başkanımız her zamanki gibi sorunlarımız dinledi. Çözüm odaklı yaklaştı. Gerekli mercilere bizi intikal ettiriyor, orada dertlerimizi anlatıyoruz. Başkanımız var olduğu müddetçe biz odalar borsalar olarak hizmet için yanındayız ve Başkanımızı her dönem olduğu gibi bu dönemde de destekliyoruz”. İfadelerine yer verdi.


Ziyaretin ardından Başkan Yılmaz, Başkan Hisarcıklıoğlu’na, 1919 yılında Atatürk’ün Samsun’a çıkarma yaptığı Bandırma Vapurunun maketini, Meclis Başkanı Hacı Toraman ise coğrafi işareti Çarşamba Ticaret Borsası tarafından alınan meşhur Çarşamba Pidesini taktim etti. Hisarcıklıoğlu, Yılmaz, Toraman ve ÇTB Meclisine nazik ziyaretleri ve anlamlı hediyeleri için teşekkür etti.

Çarşamba Ticaret Borsası’ndan Hisarcıklıoğlu’na ZiyaretÇarşamba Ticaret Borsası’ndan Hisarcıklıoğlu’na ZiyaretÇarşamba Ticaret Borsası’ndan Hisarcıklıoğlu’na ZiyaretÇarşamba Ticaret Borsası’ndan Hisarcıklıoğlu’na ZiyaretÇarşamba Ticaret Borsası’ndan Hisarcıklıoğlu’na Ziyaret