Haberler
3 Mayıs 2024 Cuma 14:28

Çarşamba Ticaret Borsası (ÇTB) Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Yılmaz ve ÇTB Meclisi, Çarşamba firması Çarsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Öztürkü ziyaret etti.

Çarşamba Ticaret Borsası Meclisinden Çarsan Treyler'e Ziyaret
Sözlerine Çarşamba Organize Sanayi Bölgesi’nde yatırım yapan ilk firmalardan biri olan Çarsan’ı tebrik ederek başlayan Başkan Yılmaz, Çarşamba ve Samsun’un firmalarının kendi sektörlerinde öncü olmasından hep birlikte kıvanç duyuyoruz, “Çarşamba’da sanayinin, tarımın ve istihdamın gelişmesi için oluşturulan sanayi bölgelerimizin önemini çok iyi okumamız gerekiyor. Borsa olarak sanayicilerimizin sıkıntılarını ilgili mercilere aktarmaya devam edeceğiz” dedi.

Çarşamba’da Organize Sanayi Bölgesinde üretim faaliyetlerine devam ettiklerini söyleyen Çarsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Öztürk, “Fabrikamızda çalışan sayımızı 80’e ulaştırmayı amaçlıyoruz, Türkiye’de fabrikalarımızı daha çok çalıştırmamız, daha fazla üretim yapmamız gerekiyor, meslek okullarımızda daha çok kalifiye elemen yetişmeli” dedi.


Ziyarette Çarsan Treyler Genel Müdür İbrahim  Öztürk, ÇTB Meclis Başkanı Hacı Toraman, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Şevket Zeren, Yönetim Kurulu Üyesi Erol Akça, Genel Sekreter Sercan Yaşar, Meclis Üyeleri Mehmet Çalışkan ve Onur Bahattin Yılmaz, Kurucu Meclis Başkanı Nurettin Öztekin, İş İnsanı Hayri Erdönmez ve Tescil Takip Memuru Oğuzhan Kılınç hazır bulundu.


Yılmaz ile bölgenin ihracat hacmine ilişkin çalışmalar hakkında istişarelerde bulunan Öztürk, Borsa meclis üyelerine fabrikada  yürütülen çalışmaları aktardı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Öztürk, Yılmaz ve Meclisine teşekkür etti.

Çarşamba Ticaret Borsası Meclisinden Çarsan Treyler'e Ziyaret