Haberler
8 Ekim 2022 Cumartesi 11:17

Çarşamba Gürcü Kültür Derneği Başkanı Ömer Semiz ve Derneğin Başkan Yardımcıları ile Vefa Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Kurucu Müdürü Ulaş Tırıç ve kurum ortağı Fatih Arabacı, yeniden Borsa Başkanlığına gelen Çarşamba Ticaret Borsası (ÇTB) Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Yılmaza seçim sonrası tebrik ziyaretinde bulundu. Başkan Yılmaz, Semiz ve Başkan Yardımcıları ile Tırıç ve Arabacıyı ayrı ayrı ağırladı.

Borsa Başkanı YILMAZ Semiz ve Tırıç’ı Ağırladı

Çarşamba Gürcü Kültür Derneği Başkanı Ömer Semiz, Başkan Yardımcıları Mehmet Köse, Turan Pakgör, Hasan Ayan, Bahattin Oğuzeş ve İsmet Özen ile Çarşamba Vefa Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Kurucu Müdürü Ulaş Tırıç ve kurum ortağı Fatih Arabacı, ÇTB Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Yılmaz’a ayrı ayrı tebrik ziyaretinde bulundu.


Çarşamba Gürcü Kültür Derneği Başkanı Ömer Semiz ve Derneğin Başkan Yardımcıları, dördüncü döneminde yeniden Başkanlığa gelen ÇTB Başkanı Kazım Yılmaz’ı başkanlık makamında ziyaret ederek, Yılmaz ve Meclisine tebriklerini iletti. Başkan Yılmaz, Çarşamba Gürcü Kültür Derneği Başkanı Ömer Semiz ve Dernek yönetimine destekleri ve nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek tebriklerini kabul etti.


Vefa Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Kurucu Müdürü Ulaş Tırıç ve kurum ortağı Fatih Arabacı, geçtiğimiz hafta sonu gerçekleşen Borsa organ seçimleri sonrası dördüncü kez seçilerek güven tazeleyen Başkan Yılmaz’ı tebrik ederek yeni dönemde yapacakları çalışmalar için başarılar diledi. Çarşamba’nın özel eğitime olan desteğinin de gündeme alındığı tebrik ziyaretinde, Başkan Yılmaz Tırıç ve Arabacı’nın tebriklerini kabul ederek nazik ziyaretleri için teşekkür etti.


Çarşamba’nın çeşitliliğe sahip kültürel yapısı ve ilçede gerçekleştirilen eğitim çalışmaları gibi konuların da görüşüldüğü ziyarete ÇTB Meclis Başkanı Hacı Toraman ile Meclis Üyesi Hüseyin Işık iştirak etti.