Haberler
25 Ocak 2024 Perşembe 10:50

Adalet ve Kalkınma Partisi Çarşamba Belediye Başkan Aday Adayı Nihat Soğuk Çarşamba Ticaret Borsası (ÇTB) Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Yılmazı ziyaret etti.

Belediye Başkan Aday Adayı SOĞUK Başkan YILMAZ’ı Ziyaret Etti

ÇTB’yi ziyaret eden Soğuk’a ÇTB Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Yılmaz tarafından Borsanın yürüttüğü çalışmalar, Samsun ve Çarşamba’da gerçekleşen ticari çalışmalar ve ilçede yürütülen yatırım faaliyetleri ile ilgili bilgiler verildi.


Adaylık süreci ve mahalli seçimler öncesinde Çarşamba’da seçim çalışmaları yürüten Mevcut Samsun Büyükşehir Belediyesi ve Çarşamba Belediyesi Meclis Üyesi ve Ak Parti Çarşamba Belediye Başkan Aday Adayı Soğuk’u ağırlayan Başkan Yılmaz, “Çarşamba halkını temsil etmeye aday olan tüm Belediye Başkan Aday Adaylarımıza ve tüm partilere Borsa meclisi olarak kapımız açıktır, refah ve huzur içerisinde yaşadığımız bu verimli toprakları temsil etmeye ve Belediyecilik hizmeti vermeye gönüllü olan adaylara başarılar diliyor, seçimlerin huzur ortamı içerisinde geçmesini temenni ediyoruz” dedi.


Çarşamba için yürütülen çalışmalar ve projeler hakkında Başkan Yılmaz’ı bilgilendiren Nihat Soğuk, Çarşamba’da yapılacak yeni projelerin önümüzdeki yıllar için çok önemli olduğunu ifade etti. Soğuk, seçimden sonra yapılacak çalışmalara ilişkin bilgiler verirken, Çarşamba’da faaliyet gösteren tüm üreticilerin gönlünü ferahlatacak çalışmalar yürütmeyi planladıklarını anlattı. Soğuk, mevcut sorunların çözümü konusunda siyasi hayatının kazanımları ile yeterli birikime sahip olduğunu ve sorunları çözüme kavuşturmak için çalışmalara kısa sürede adım atacaklarını ifade etti.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yılmaz, Soğuk’a çalışmalarında başarılar diledi.