Haberler
2 Aralık 2022 Cuma 16:21

Çarşamba İlçe Jandarma Komutanı Mustafa Kemal Çelik, Borsa organ seçimlerinde yeniden güven tazeleyen Çarşamba Ticaret Borsası (ÇTB) Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Yılmaza ve yeni ÇTB meclisine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Başkan YILMAZ İlçe Jandarma Komutanı Çelik'i Ağırladı

Çarşamba İlçe Jandarma Komutanı Mustafa Kemal Çelik, Ekim ayı başında organ seçimlerine giden ve dördüncü döneminde yeniden başkan seçilen Yılmaz ve yeni dönem borsa meclisine tebrik ziyareti gerçekleştirdi.


Çelik’i ağırlayan Başkan Yılmaz, Jandarma Teşkilatının İlçenin düzeni ve nizamı için son derece önemli olduğunu ifade etti. Yılmaz, “İlçemiz, hemşehrilerimiz ve milletimiz için gece gündüz demeden asayişin sağlanması konusunda büyük bir özveri ile çalışan Jandarma teşkilatımızı tebrik ediyor, Çarşamba İlçe Jandarma Komutanımıza İlçemize sunduğu hizmetlerden ötürü teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” ifadelerine yer verdi.


Çarşamba’nın asayişinin gündeme alındığı tebrik ziyaretinde ÇTB Meclis Başkanı Hacı Toraman, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Servet Zeren, Meclis Üyeleri Nurettin Öztekin, Mehmet Çalışkan ve Hüseyin Işık hazır bulundu.


Ziyaret sonrası Başkan Yılmaz, nazik ziyaretinden ötürü İlçe Jandarma Komutanı Çelik’e teşekkür ederek tebriklerini kabul etti.