Haberler
4 Kasım 2022 Cuma 15:16

Çarşamba İlçe Emniyet Müdürü Barik Çiçek ve Çarşamba Emniyet ve Asayiş Hizmetleri Destekleme Derneği Başkanı Ali Arat ve Derneğin Yönetim Kurulu Üyeleri, Borsa organ seçimlerinde yeniden güven tazeleyen Çarşamba Ticaret Borsası (ÇTB) Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Yılmaza ve yeni ÇTB meclisine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Başkan YILMAZ; Çarşamba’da Huzurun Teminatı Emniyet Güçlerimizdir

Çarşamba İlçe Emniyet Müdürü Barik Çiçek ve Çarşamba Emniyet ve Asayiş Hizmetleri Destekleme Derneği Başkanı Ali Arat ve Yönetim Kurulu Üyeleri Tufan Yılmaz, Mahmut Çekiç, Mustafa Toraman ve Sinan Aydın, Ekim ayı başında organ seçimlerine giden ve dördüncü döneminde yeniden başkan seçilen Yılmaz ve yeni dönem borsa meclisine tebrik ziyareti gerçekleştirdi.


Çiçek, Arat ve Dernek yönetimini ağırlayan Başkan Yılmaz, Emniyet Güçlerinin İlçenin düzeni ve nizamı için son derece önemli olduğunu ifade etti. Yılmaz, “İlçemiz tarihi ve konumu gereği her zaman kozmopolit bir yapıya sahip olmuştur, bu çeşitlilik içerisinde memleketimizde düzen sağlamak da dönem dönem zorlaşabiliyor. En büyük güvencelerimizden birisi ise değerli İlçe Emniyet Güçlerimizdir. İlçemizde kısa bir süre önce görevine başlayan Barik Müdürmüz ile istişareler gerçekleştiriyoruz, İlçemize sunduğu hizmetlerden ötürü kendisine teşekkür ediyorum. Borsamızda Emniyet Müdürümüzü ve Emniyet ve Asayiş Hizmetleri Destekleme Derneğimizi ağırlamaktan gurur duyduk, derneğimizin çalışmalarını da özveri ile takip ediyoruz, kendilerine çalışmalarında başarılar diliyorum, onlar var oldukça Çarşambamızda huzur temin olacaktır” ifadelerine yer verdi.


Çarşamba’nın güvenliğinin gündeme alındığı tebrik ziyaretinde ÇTB Meclis Başkanı Hacı Toraman, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Servet Zeren, Yönetim Kurulu Üyesi Sezai Atsan, Meclis Üyeleri Nurettin Öztekin, Mehmet Arslan, Hüseyin Işık ve İlhan Peker ve borsa üyelerinden Coşkun Bektürk hazır bulundu.


Yılmaz, Çiçek, Arat ve Derneğin Yönetim Kurulu Üyelerine nazik ziyaretleri için teşekkür ederek tebriklerini kabul etti.