Haberler
16 Aralık 2022 Cuma 15:57

Çarşamba Muhtarlar Derneği Başkanı Yusuf Özkan ve Çarşambanın Mahalle Muhtarları, Çarşamba Ticaret Borsası (ÇTB) Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Yılmaz ve ÇTB meclisine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Başkan YILMAZ Çarşamba Muhtarlarını Ağırladı
Çarşamba Muhtarlar Derneği Başkanı ve Gökçe’li Mahallesi Muhtarı Yusuf Özkan, Hasabahçe Muhtarı Metin Kocaman, Alibeyli Muhtarı Bekir Kılıç, Oymalı Muhtarı Erdal Arslan, Şenyurt Muhtarı Adem Atmaca ve Beylerce Muhtarı Emin Akdemir, ÇTB Başkanı Kazım Yılmaz’ı başkanlık makamında ziyaret ederek borsa organ seçimleri sonucunda güven tazeleyerek yeniden başkan seçilen Yılmaz ve ÇTB meclisine hayırlı olsun dileklerini iletti.  Tebrik ziyaretinde ÇTB Meclis Başkanı Hacı Toraman, Yönetim Kurulu Üyesi Erol Akça, Genel Sekreter Sercan Yaşar, Meclis Üyesi İlhan Peker ve Kurucu Meclis Üyesi Nurettin Öztekin hazır bulundu

Çarşamba Mahalle Muhtarları ile ilçeye dair konularda istişarede bulunan Başkan Yılmaz, İlçe Muhtarlarının Çarşamba’ya sunduğu katkılardan memnun olduğunu dile getirdi. Yılmaz, “İlçemizde ilk kapısını çaldığımız kişiler muhtarlarımızdır. Uzun yıllardan bu yana Çarşamba’da Muhtarlarımız ile bir gönül ilişkimiz ve beraberliğimiz oldu. Temel değerlerimiz aynı. Söz konusu olan üyelerimiz, vatandaşlarımız ve ilçemizin geleceği olduğu zaman aynı noktada her daim buluşabiliyoruz. Bu bizler için çok önemli. Bu konuda Muhtarlar Derneği Başkanı Yusuf Bey ve Muhtarlarımıza teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

 

Başkan Yılmaz, Çarşamba’nın Mahalle Muhtarlarına nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederek tebriklerini kabul etti.