Haberler
30 Eylül 2022 Cuma 15:44

Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) Mevcut Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve 2022 Organ seçimlerinde ÇTSO Başkan adayı Ayhan Sonkaya ve Meclis adayları Çarşamba Ticaret Borsası (ÇTB) Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Yılmazı makamında ziyaret etti.

Başkan Adayı SONKAYA’dan Başkan YILMAZ’a Ziyaret

2022 yılı Oda ve Borsa organ seçimlerinin konu alındığı ziyarette, bu hafta sonu gerçekleştirilecek Oda ve Borsa Başkanlık seçimlerinde Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odasına Başkan Adayı olan Sonkaya, Başkan Yardımcılığı döneminde bölge esnafını dinleyerek Çarşamba için tüm gayretini ortaya koymaya çalıştığını ifade ederek, Yılmaz’a ÇTSO’da yeni oluşturulacak yönetimin yapacağı çalışmaları aktardı.


ÇTSO Başkan adayı Ayhan Sonkaya ve Meclis adaylarından yeni dönemde yapacakları çalışmaları dinleyen Yılmaz, Ekim - Kasım döneminde gerçekleştirilecek başkanlık seçimlerinin tüm Oda ve Borsalara hayırlı olmasını dileyerek, yapılacak seçimin huzur ortamında gerçekleşmesini temenni etti. Yılmaz, “Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkan adayı Ayhan Sonkaya ve Meclis adayı olan arkadaşlarımıza başarılar diliyoruz, her şey Çarşambamız için” dedi.


Çarşamba Ticaret Borsası Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette ÇTB Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Yılmaz, ÇTB Meclis Başkanı Hacı Toraman, ÇTSO Başkan adayı Ayhan Sonkaya ve Meclis adayları yer aldı.


Başkan Yılmaz, Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkan adayı Ayhan Sonkaya ve Meclis adaylarına nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür etti.