besttourbooking.com
Haberler
30 Temmuz 2015 Perşembe 10:24

Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Göl Restoranda protokol üyelerine iftar verildi.

Protokol İftarda Buluştu
İftara; Çarşamba Kaymakamı Caner Yıldız, Çarşamba Cumhuriyet Başsavcısı Özgür Bozkurt, Çarşamba Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Muhammet Karaca, Çarşamba İlçe Jandarma Bölük Komutanı Ramazan Ünal, Çarşamba İlçe Emniyet Müdürü Tuncer İğneli, Çarşamba Ticaret Borsası Başkanı Kazım Yılmaz, çevre ilçe Ticaret ve Sanayi Odası Başkanları, daire amirleri, Borsa ile Ticaret Odası personeli katıldı.

İftar yemeğinin ardından konuşa Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yılmaz, “Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası olarak meslek gruplarımıza iftar vermemizin yanı sıra siz değerli protokol üyelerimize de bir iftar yemeği vererek bir arada olmak istedik. Bizleri kırmayarak iftar yemeğimize katıldığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Yılmaz’ın ardından söz alan Çarşamba Kaymakamı Caner Yıldız: ”Özellikle, Çarşamba’yı tarımda ileri noktalara taşımak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bunun için de Gıda OSB kurulması noktasında yoğun şekilde çalışıyoruz” dedi. İlçede ki jeotermal çalışmasına da değinen Yıldız: ”Jeotermali tarımda devreye sokarak Çarşamba’nın ihracattan yılda 1-2 milyar dolar kazanmasını sağlayabiliriz. Bu nedenle bu konuların üzerinde büyük bir hassasiyetle duruyoruz. Bir de bunun dışında Çarşamba-Samsun arasına hafif hızlı tren getirerek Çarşamba-Samsun arası mesafeyi 20-25 dakikaya düşürme çalışmalarımızda sürüyor. Bunu da yaptığımız zaman Çarşamba’yı Samsun’la birleştirmiş olacağız. TCDD idarecileri ile yaptığımız görüşmelerde 8 aylık bir süre içerisinde bunun sağlanabileceğini söylüyorlar. İnşallah en kısa zamanda bunu da Çarşambamıza kazandırmak istiyoruz. Ben bu yemeği vererek, bizleri davet eden Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Sayın Ahmet Yılmaz ve personeline çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.
Protokol İftarda Buluştu
Protokol İftarda Buluştu
Protokol İftarda Buluştu
Protokol İftarda Buluştu
Protokol İftarda Buluştu
Protokol İftarda Buluştu