Haberler
31 Mayıs 2024 Cuma 02:28

Samsun ekonomisine ilişkin sorun ve çözüm önerilerinin değerlendirildiği Samsun İli ve ilçeleri Mayıs ayı Odalar ve Borsalar Müşterek Toplantısı, Samsun Valisi Orhan Tavlının başkanlığında ve Oda ve Borsa Yönetim Kurulu Başkanlarının katılımı ile Çarşamba Organize Sanayi Bölgesi Hizmet Binasında gerçekleştirildi.

Oda ve Borsalar Müşterek Toplantısı Gerçekleştirildi
Samsun ekonomisine dair gündem maddelerinin görüşüldüğü Samsun İli ve ilçeleri Odalar ve Borsalar Müşterek Toplantısı Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Toplantıda konuşan Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, “Şehrimiz için yapılan çalışmalarımız üyelerimizi merkeze alan çizgisinden hiçbir zaman şaşmamaktadır. Üyelerimizin gündemleri, sorunları ve bu sorunlarına getirilecek çözüm önerileri bizler için önemli bir yol haritasıdır. Samsun’un tüm alanlarda gelişimi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi. Toplantıda konuşan Çarşamba Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Yılmaz, “üyelerimizin refahı ve gelişimi ilçelerimizin ve şehrimizin gelişimine, şehrimizin gelişimi ise yine üyelerimize fayda sağlayacaktır. İlçelerimizin ve Samsun’un ekonomik anlamda daha da büyümesi için tüm oda ve borsa başkanlarımızın görüş ve kanaatleri doğrultusunda önemli adımlar atılacaktır” sözlerine yer verdi.


Çarşamba OSB’nin Önemi Büyük

Toplantıda oda ve borsa başkanlarını dinleyen Vali Orhan Tavlı, Çarşamba’da kurulan Organize Sanayi bölgesinin Samsun ve Çarşamba sanayisine büyük katkılar sunacağını ifade ederek, bölgeden beklentinin yüksek olduğunu söyledi. Tavlı, “Çarşamba tarımda olduğu kadar sanayide de büyümeye devam ediyor, sanayi bölgesinde kurulan firmalarımız ise Samsun için gurur verici” ifadelerine yer verdi.


Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde ve Samsun Valisi Orhan Tavlı başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya,Vali Yardımcısı Vekili/Canik Kaymakamı Vehbi Bakır, Çarşamba Kaymakamı Doç.Dr. Şükrü Yıldırım, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır, Çarşamba TSO Başkanı Ayhan Sonkaya, Bafra TSO Başkanı Serdal Sefa Kocabaş, Terme TSO Başkanı Ahmet Ekmekçi, Havza TSO Başkanı Erkan Acar, Çarşamba Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Yılmaz, Bafra Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Tarık Erol ve Terme Ticaret Borsası Meclis Başkanı Ömer Faruk Adalı'nın katılımıyla gerçekleştirildi.

Toplantı Oda ve Borsa Başkanlarına söz verilmesinin ardından dilek ve temennilerin dinlenmesi ile son buldu. hd film izle

Oda ve Borsalar Müşterek Toplantısı GerçekleştirildiOda ve Borsalar Müşterek Toplantısı GerçekleştirildiOda ve Borsalar Müşterek Toplantısı Gerçekleştirildi