Haberler
9 Temmuz 2018 Pazartesi 15:18

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Çarşamba Ticaret Borsası Başkanı Kazım Yılmazı ziyaret etti.

Murzioğlu, Tebrik Edip Başarı Diledi.
Murzioğlu, Geçen aylarda gerçekleşen odalar ve borsalar seçimleri ardından yeniden seçilen Borsa Başkanı Kazım Yılmaz’ı ve yönetimini tebrik edip başarı diledi.

Murzioğlu’na Çarşamba Ticaret Borsası ziyaretinde, Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır ile Samsun TSO Genel Sekreteri Süleyman Karabük’te eşlik etti.

Grubun ziyaretinde Çarşamba Ticaret Borsası Başkanı Kazım Yılmaz ile Borsa Meclis Başkanı Hacı Toraman, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Şevket Zeren, Borsa Meclis Başkan Yardımcısı Murat Yaralı,  Yönetim Kurulu Üyesi Sezai Atsan ve Borsa Genel Sekreteri Eftal Yetimoğlu bulundu.

Ziyaretten ve birlikte olmaktan duydukları memnuniyeti dile getiren Kazım Yılmaz, ziyaretten dolayı teşekkür etti. TOBB’un 74. Genel Kuruluna değinen Kazım Yılmaz, “tüm oda ve borsa temsilcileriyle birlik, beraberlik içerisinde seçimlerimizde tamamladık. TOBB Başkan Yardımcısı olmanızdan dolayı sizi tekrar tebrik ediyoruz. Başkanımız Hisarcıklıoğlu ve sizlerle birlikte; Ülkemiz, şehirlerimiz, üyelerimiz ve iş adamlarımız ile milli ekonomimiz için çağdaş Borsalar/Odalar olarak çalışmalara devam edeceğiz. Bu yeni dönemin Türk iş dünyasına hayırlar getirmesini diliyoruz” dedi.

TOBB Başkan Yardımcısı Murzioğlu’ da“ Samsun Oda ve Borsaları olarak her zaman birlik ve beraberlik içerisinde çalışıldığının altını çizerek, TOBB camiasında Samsun oda ve borsalarının her zaman ayrı bir yeri olmuştur” dedi.   Seçim süreçlerinin tamamlanmasının ardından, Çarşamba Ticaret Borsası’nı bu gün ziyaret etme fırsatı olduğunu söyleyen Murzioğlu,  “Bu vesileyle, Kazım Yılmaz başkanım ve ekibine başarılar diliyorum” dedi.

Ahmet Naci KILAVUZ
Murzioğlu, Tebrik Edip Başarı Diledi.
Murzioğlu, Tebrik Edip Başarı Diledi.
Murzioğlu, Tebrik Edip Başarı Diledi.