Haberler
14 Haziran 2018 Perşembe 15:11

Tedavi gördüğü rahatsızlıktan dolayı hayatını kaybeden 68 yaşındaki Çarşambanın tanınmış esnaflarından Muammer Toraman toprağa verildi.

Muammer Toraman Son Yolculuğuna Uğurlandı.
Çarşamba Ticaret Borsası Meclis Başkanı Hacı Toraman ile esnaf Haydar Toraman’ın kardeşleri, Doğan ile Abdullah Toraman’ın babaları, 1999-2005 tarihleri arasında Çarşamba Ticaret ve sanayi Odası Meclis Başkanlığı yapan Muammer Toraman 68 yaşında hayatını kaybetti.

Muammer Toraman’ın cenazesi ilkindi namazı öncesi Çarşamba Rıdvan Paşa camiine getirildi. İlkindi namazının peşine kılınan cenaze namazının ardından Muammer Toraman sevenlerinin gözyaşları arasında Göğceli Mezarlığında bulunan aile kabristanlığında toprağa verildi.

Cenazede acılı aileyi; Çarşamba Ticaret Borsası Başkanı Kazım Yılmaz, ÇTSO Başkanı Ahmet Yılmaz, MHP Samsun Milletvekili Adayı Erdem Okan, önceki dönem Ak Parti Samsun İl Başkanı Muammer Göksel,  ÇTSO Meclis Başkanı Muammer Yaralı, Oda ve Borsa Yönetimi ile Meclis üyeleri, Oda ve Borsa personeli, Çarşambalı esnaflar, ailenin yakınları ve Toraman’ın sevenleri yalnız bırakmadı.

Ahmet Naci KILAVUZ
Muammer Toraman Son Yolculuğuna Uğurlandı.
Muammer Toraman Son Yolculuğuna Uğurlandı.