Haberler
31 Aralık 2016 Cumartesi 12:52

Çarşamba Ticaret Borsası Başkanı Kazım Yılmaz yeni yıl için yayımladığı kutlama mesajında 2016nın zor bir yıl olarak Türkiye Cumhuriyeti tarihine geçtiğinin altını çizerek, 2017nin tüm insanlık için; Umut, huzur, bereket ve barış dolu bir yıl olmasını diledi.

Kazım YILMAZ, Yeni Yıl Mesajı Yayımladı
Çarşamba Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Yılmaz 2017 yılı için mesaj yayımladı.

Yılmaz, 2016 yılının Türkiye’miz için çok zor bir yıl olduğuna vurgu yaparak; “Türk milleti bu yıl zor sınavlardan geçmiş büyük badireler atlatmış ve önemli kayıplar vermiştir. Türkiye bu dönemde birçok farklı hainle ve düşmanla mücadele etmek durumunda kalmıştır. Ancak Türkiye bu hainlerle ve düşmanlarla mücadele edecek ve onları yok edecek güce ve kudrete sahip bir millet ve ülkedir. Öncelikle üç ayrı kolda terör ile mücadele eden güvenlik güçlerimizin içerisinde ki şehitlerimize Yüce Allahtan rahmet, yakınlarına sabırlar diliyoruz” dedi.

“Mutluluklarıyla, üzüntüleriyle bir yılı daha geride bıraktık. 2017 yılında bu güzel ülkemizin devletimizin ve milletimizin birlik-beraberliğiyle tüm bu düşmanlardan, sıkıntılardan sıyrılıp güzel günlere doğru adım atacağını çok iyi biliyoruz” diyen Kazım Yılmaz, “Bu bağlamda sivil toplum kuruluşları olarak bizlerde üzerimize düşen görevleri fazlasıyla yapmaya hazır olduğumuzun bilinmesi isteriz” dedi.

Kazım Yılmaz temenni ve açıklamalarını şu sözlerle tamamladı:

“İş dünyasında TOBB nezdinde birçok iyileştirme ve sivil destek çalışmaları icra ettik, yeni yılda da aynı sosyal sorumluluklarımız ve duyarlılıklarımızla vatandaşlarımız ve iş adamlarımız için aynı çabayı sürdüreceğimizden kimsenin şüphesi olmasın Bu düşünceler ile tüm Çarşambalılarımızın, Samsunlularımızın, Türkiye’mizin ve tüm insanlığın yeni yılını kutlar, yeni yılın kendilerine esenlikler, huzur, sağlık, mutluluk getirmesini dileriz” .

Ahmet Naci KILAVUZ