Haberler
28 Mayıs 2018 Pazartesi 15:06

Çarşamba Ticaret Borsası (ÇTB) Başkanı, İş Adamı Kazım Yılmaz, Midilli Restoranda iftar programı düzenledi.

Kazım YILMAZ, İftar Verdi 2018
Geleneksek hale gelen iftar programına çok sayıda davetli katıldı. İftar sonrası konuşan Çarşamba Kaymakamı Mustafa Güney, "Bu iftar Çarşamba'da her alanda birlik olduğunun kanıtıdır" dedi.

GENİŞ KATILIMLI İFTAR

Çarşamba Ticaret Borsası (ÇTB) Başkanı Kazım Yılmaz, Midilli Restoran’da düzenlediği iftarda Çarşamba ve bölge bürokrasisi ile ÇTB ve ÇTSO üyelerini buluşturdu. İftara; Çarşamba Kaymakamı Mustafa Güney, Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, Samsun Adalet Komisyonu Başkanı Kemal Alver, Samsun Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Yavuz, Çarşamba Cumhuriyet Başsavcısı Gültekin Bülbül, Samsun İş Mahkemesi Hâkimi Sabri Semiz,Cumhuriyet Savcıları; Halit Çetin, Yasin Yakar, Yusuf Bayri, Emniyet Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulu Samsun eski Bölge Başkanı Sebahattin Artun,AK Parti İlçe Başkanı Halit Doğan, Çarşamba Uluslararası Havalimanı eski Koruma Şube Müdür Yardımcısı Abdullah Şimşek, Çarşamba Jandarma Komutanı Binbaşı Ramazan Ünal, Ayvacık İlçesi Jandarma Komutanı , Çarşamba ilçesi Dikbıyık Jandarma Komutanı,TSE Samsun Belgelendirme Müdürü Erol Kaygı, OMÜTıp Fakültesi Müdürü İbrahim İnan, Çarşamba Ziraat Odası Başkanı Muammer Aydemir, Çarşamba Uluslararası Havalimanı Meydan Müdürü Hamit Anıl, Metro Turizm Karadeniz Bölge Müdürü Ali Karayutu, Çarşamba Müftüsü Osman Karagöz, Çarşamba Milli Eğitim Müdürü Mustafa Özdemir, Çarşamba Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Turan Bilgin, Çarşamba Belediyesi Meclis Üyeleri, Çarşamba Ticaret Borsası Meclis Başkanı Hacı Toraman, Borsa ve Oda Meclis üyeleri ile personeli, kurum amir ve müdürleri, oda temsilcileri ve çok sayıda iş adamı ve esnaf ile davetliler katıldı.

BERABERLİK VURGUSU

Çarşamba Kaymakamı Mustafa Güney, düzenlenen geniş katılımlı bu iftar programının Çarşamba’da her alanda birliğin kanıtı olduğunu belirterek, “Şehirler öncelikle birlik ve beraberlikle büyürler. Biz Çarşamba olarak bunu yapabiliyoruz. Düzenlendiği bu iftar programı içinde Çarşamba Ticaret Borsası Başkanımız Kazım Yılmaz’a hem kendi adıma hem de katılımcılar adına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

İftarda İlçe Müftüsü Osman Karagöz’ün okuduğu duaya tüm konuklar birlikte eşlik ederek 'âmin' dedi. Programda Başkan Kazım Yılmaz’a Borsa Personeli tarafından çiçek takdim edildi. Ayrıca Kazım Yılmaz programın başından sonuna kadar konuklarıyla tek tek ilgilendi.
Kazım YILMAZ, İftar Verdi 2018
Kazım YILMAZ, İftar Verdi 2018
Kazım YILMAZ, İftar Verdi 2018
Kazım YILMAZ, İftar Verdi 2018
Kazım YILMAZ, İftar Verdi 2018
Kazım YILMAZ, İftar Verdi 2018
Kazım YILMAZ, İftar Verdi 2018
Kazım YILMAZ, İftar Verdi 2018
Kazım YILMAZ, İftar Verdi 2018