besttourbooking.com
Haberler
13 Kasım 2015 Cuma 11:00

Giresun Ticaret Borsası tarafından düzenlenen, Banu Yükselin moderatörlüğünde yapılan Karadeniz Oda/Borsaları Kıyaslama Çalıştayı özel bir otelde gerçekleşti.

Karadeniz Oda/borsaları Kıyaslama Çalıştayı Yapıldı
Çalıştaya Karadeniz Oda/Borsalarından Ünye TSO, Terme TSO, Terme TB, Samsun TSO, Samsun TB, Sakarya TB, Ordu TSO, Ordu TB, Çarşamba TSO, Çarşamba TB, Bafra TSO ve Bulancak TSO Akreditasyon Sorumluları ve personeli katıldı.

Çalıştayın açılış konuşmasını yapan Giresun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Temel Yanıkoğlu, " Akreditasyon çalışmaları kapsamında yaptığımız kıyaslama çalıştayına hoş geldiniz. Karadeniz Oda/Borsaları ile yapmış olduğumuz kıyaslama çalışmaları emimin ki gelişmemize, hizmet kalitemize yansıyacaktır. Bu düşünce ve görüşlerle başarılı çalışmalar diliyorum" dedi.

Çalıştayda katılımcı tüm Oda/Borsalardan istenilen veriler ile toplam 62 maddede kıyaslama yapıldı. Kıyaslama yapılan çevre Oda ve Borsaların yapmış oldukları iyi uygulamalar paylaşıldı.

Akreditasyon kıyaslama çalıştayına Çarşamba Ticaret Borsa’sın dan; Genel Sekreter Eftal Yetimoğlu, Tescil Memuru Muhterem Küstül ile Kalite ve Akreditasyon Sorumlusu Saliha Sivaslı katıldı.