besttourbooking.com
Haberler
1 Temmuz 2022 Cuma 14:05

Çarşamba İlçe Emniyet Müdürlüğü Personeli ile Çarşamba Ticaret Borsası (ÇTB) Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri Çarşamba İlçe Emniyet Müdürlüğünün düzenlediği kahvaltı etkinliğinde bir araya geldi.

ÇTB ve Çarşamba Emniyeti Kahvaltıda Buluştu

Çarşamba İlçe Emniyet Müdürlüğü Personeli ve Çarşamba Ticaret Borsası Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri, Emniyet Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde Çarşamba İlçe Emniyet Müdürlüğü Ek Hizmet Binasında düzenlenen kahvaltı etkinliğinde bir araya geldi.

Yılmaz; ÇTB Emniyet Ailesinin Her Zaman Yanında Olacaktır


Çarşamba Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Yılmaz, ev sahipliklerinden ötürü Çarşamba İlçe Emniyet Müdürü Adil Aydemir ve Emniyet Müdürlüğü Personellerine teşekkür ederek, “Çarşamba’nın güvenliğini ve huzurunu sağlayan Emniyet Güçlerine, gayretli çalışmaları için teşekkür ediyor, Çarşamba Ticaret Borsası olarak Çarşambamız için üzerimize düşen sorumlulukları yerine getirmeye her zaman hazır olduğumuzu ifade ediyoruz” sözlerine yer verdi.

 

Aydemir; Çarşamba’nın Güveni ve Huzuru Bizlere Emanet

 

Kahvaltı etkinliğinde konuşan Çarşamba İlçe Emniyet Müdürü Adil Aydemir, göreve geldiği günden bu yana Çarşamba’ya sundukları hizmet ve katkılardan bahsederek, “Çarşamba, her açıdan Türkiye’mizin en güzide ilçelerinden birisi, hizmete geldiğimiz günden itibaren, Emniyet Güçleri olarak İlçemize hizmet ediyor, güveni ve huzuru temin etmeye gayret ediyoruz. İlaveten halka hizmet etmenin bir ekip işi olduğunu biliyor ve bu süreçte Emniyet Ekiplerimizi bir aile olarak görüyor, onların huzuru ve çalışma şartları için de personelimizi daima gözetiyoruz” dedi.

Aydemir, Çarşamba İlçe Emniyet Müdürlüğü Ek Hizmet Binasının yenilenme sürecinde hizmet binasına sundukları katkılardan ötürü Çarşamba Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Yılmaz, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerine teşekkür etti.

Etkinliğine Çarşamba İlçe Emniyet Müdürü Adil Aydemir, Emniyet Müdürlüğü’nde görevli Trafik Denetleme Büro Amiri Komiser Yardımcısı Samet Aydın ve Devriye Ekipleri Amiri Emin Yılmaz, Çarşamba Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Yılmaz, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Şevket Zeren, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Sezai Atsan, Yönetim Kurulu Üyesi Erol Akça, Meclis Başkanı Hacı Toraman, Meclis Üyeleri Nurettin Öztekin, Mehmet Arslan ve Mehmet Çalışkan ve Genel Sekreter Sercan Yaşar katıldı.