Haberler
4 Temmuz 2024 Perşembe 16:39

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Çarşamba Ticaret Borsası Meslek Yüksek Okulunun beş bölümünden 2024 yılında mezun olan öğrenciler için mezuniyet töreni düzenlendi. Çarşamba Göl Restoranda düzenlenen mezuniyet töreni, geleneksel kep atma töreninin ardından sona erdi. Okulun birinci, ikinci ve üçüncü olan öğrencilerini ise Çarşamba Ticaret Borsası meclisi, altınla ödüllendirdi.

Çarşamba Ticaret Borsası Meslek Yüksekokulu Kep Attı

Mezuniyet törenine Çarşamba Kaymakamı Doç. Dr. Şükrü Yıldırım, Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar,  Yüksekokul Müdürü Prof. Dr. İsmail Aydemir, Müdür Yardımcıları Öğr. Gör. Dr. Hakan Can Altunay ve Öğr. Gör. Tunahan Bilgin, Yüksekokul Sekreteri Mustafa Korkmaz, Öğretim Görevlileri, Çarşamba Ticaret Borsası (ÇTB) Meclis Başkanı Hacı Toraman, Kurucu Meclis Başkanı Nurettin Öztekin, Genel Sekreter Sercan Yaşar, Meclis Üyesi Onur Bahattin Yılmaz, aileler ve davetliler katıldı.

Tören, Yüksekokulun beş ayrı bölümünden bu yıl mezun olan öğrencilerin salona girişiyle başladı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından açılış konuşmasını Çarşamba Ticaret Borsası Müdürü Prof. Dr. İsmail Aydemir yaptı. Aydemir,” Yüksekokulumuzun gelişimine katkı sağlayan öncelikle Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörlüğüne, okulumuza her daim destek olan Çarşamba Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Yılmaz ve Borsa meclisine, Sayın Belediye Başkanımız Hüseyin Dündar’a huzurlarınızda teşekkür ediyorum” dedi. Konuşmasında öğrencilere de seslenen Yüksekokul Müdürü Aydemir, “Sevgili öğrenciler, ülkemizin kalkınabilmesi için ara eleman ihtiyacımızı karşılayan yüksekokulumuzdan derslerini başarıyla tamamlayarak mezun olmaya hak kazandınız. Sizlere gelecek hayatlarınızda başarılar diliyor, sizleri ve değerli ailelerinizi kutluyorum” ifadelerini kullandı.    .

2023–2024 Eğitim-öğretim yılında, OMÜ Çarşamba Ticaret Borsası Meslek Yüksekokulu’ndan başarıları ile dereceye giren ilk üç öğrenciyi Çarşamba Ticaret Borsası ödüllendirdi. Öğrencilere hediyelerini Borsa Meclis Başkanı Hacı Toraman, Kurucu Meclis Başkanı Nurettin Öztekin, Genel Sekreter Sercan Yaşar, Meclis Üyesi Onur Bahattin Yılmaz taktim etti.

Yoğun katılım ile gerçekleşen mezuniyet töreni kep atma merasiminin ardından sona erdi.

Çarşamba Ticaret Borsası Meslek Yüksekokulu Kep AttıÇarşamba Ticaret Borsası Meslek Yüksekokulu Kep AttıÇarşamba Ticaret Borsası Meslek Yüksekokulu Kep AttıÇarşamba Ticaret Borsası Meslek Yüksekokulu Kep AttıÇarşamba Ticaret Borsası Meslek Yüksekokulu Kep AttıÇarşamba Ticaret Borsası Meslek Yüksekokulu Kep AttıÇarşamba Ticaret Borsası Meslek Yüksekokulu Kep AttıÇarşamba Ticaret Borsası Meslek Yüksekokulu Kep Attı