Haberler
6 Mart 2015 Cuma 18:24

Çarşamba Ticaret Borsası-M.Rifat Hisarcıklıoğlu Konferans Salonu, tamamlanarak Hisarcıklıoğlunun kurdele kesimiyle hizmete açıldı.

Borsa’da Konferans Salonu Tamamlandı
Samsun Çarşamba Ticaret Borsası 3.katında 210 kişilik konferans salonu inşa etti. TOBB (Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği) Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nun adı verilen konferans salonu Oda ve Borsa üyelerine hizmet verecek.

“BAŞKANIMIZIN ADINI VERDİK”

TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıkoğlu’nun ismini verdikleri konferans salonunu bu ad ile kurdukları için ayrı bir gurur yaşadıklarını ifade eden Çarşamba Ticaret Borsası Başkanı Kazım Yılmaz, salonun Oda ve Borsa üyelerine hizmet vereceğini söyledi. TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’nun kurdele kesimiyle hizmete açılan Çarşamba Ticaret Borsası-M.Rifat Hisarcıklıoğlu Konferans Salonu için açıklamalarda bulunan Borsa Başkanı Kazım Yılmaz:” Borsa’ya yeni ve modern bir konferans salonu kazandırdık. Açılışını da bizleri kırmayarak Çarşamba’ya gelen Sayın TOBB Başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu ile yapmanın ayrı gururunu yaşıyoruz.  Bu salonumuz gelişimde katkı için hizmet verecek. Borsa Üyelerimize kendilerini ilgilendiren her konuda bu geniş alanda seminerler verilecek. İletişimin çok hızlı ve güçlü olduğu 21.Yüz yılda üyelerimize akredite hizmet vermeye devam ederken bu salonla da kendilerine eğitim seminerleriyle de birebir katkı sağlayacağız” ifadelerini kullandı.
Borsa’da Konferans Salonu Tamamlandı