Haberler
8 Nisan 2016 Cuma 11:52

Çarşamba Ticaret Borsası, anlamlı haftalarında emniyeti ziyaret etti.

Borsa, Polis Haftasını Kutladı
Türk Polis Teşkilatının Kuruluşunun 171. Yılı Haftasında, Çarşamba Ticaret Borsası Yönetimi, Çarşamba İlçe Emniyet Müdürü Tuncer İğneli’yi makamında ziyaret etti.

Çarşamba Ticaret Borsası (ÇTB) Meclis Başkanı Nurettin Öztekin, Çarşamba İlçe Emniyet Müdürü Tuncer İğneli’nin nezdinde tüm polis teşkilatının haftasını ve 10 Nisan Polis Gününü kutladı.

Ziyarete; ÇTB Meclis Başkanı Nurettin Öztekin, ÇTB Yönetim Kurulu Üyeler, Sezai Atsan ile Ali Toraman ve Borsa Genel Sekreteri Eftal Yetimoğlu katıldı.

Karşılıklı ikramlarla sohbet havasında geçen ziyarette konuşan ÇTB Meclis Başkanı Nurettin Öztekin,  "Ülkemizin içinde bulunduğu zorlu süreçte başta doğu ve güneydoğu bölgelerinde ülkemizi bölmeye ve parçalamaya çalışan unsurlar ile gece gündüz demeden mücadele ediyorsunuz. Sizin nezdinde tüm emniyet mensuplarımıza buradan şükranlarımızı sunarken görevi başında şehit olan güvenlik güçlerimize Allah'tan rahmet yakınlarına tekrar başsağlığı diliyoruz. Ülkemizde olduğu gibi İlimizde ve ilçemizde de emniyet güçlerimiz yoğun bir çalışma içerisinde. Türk Polis Teşkilatının Kuruluşunun 171. Yılı Haftası vesilesi ile sizleri ziyaret ettik. Ve gene sizin aracılığınızla tüm emniyet mensuplarına teşekkür ediyor,  kendilerine her zaman gereken desteğin verileceğini de ifade etmek istiyoruz" dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Çarşamba İlçe Emniyet Müdürü Tuncer İğneli ise Başkan Öztekin ve yönetimine teşekkür ederek, “Tebriklerinizi ve dualarınızı tüm meslektaşlarım adına onurla kabul ediyorum. Sizlerin ve milletimizin huzuru için  suç odaklarına karşı her türlü yasal mücadelenin eksiksiz olarak devam edeceğini de buradan tekrar vurguluyoruz” ifadelerini kullandı.

Ahmet Naci KILAVUZ
Borsa, Polis Haftasını Kutladı