Haberler
21 Ağustos 2018 Salı 15:30

Çarşamba Ticaret Borsası Başkanı Kazım Yılmaz, Kurban Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Borsa Başkanı YILMAZ, Kurban Bayramı Mesajı Yayımladı
Yılmaz, "Birlik, beraberlik ve toplumsal yardımlaşmanın en üst seviyede yaşandığı, duygu ve sevinçlerin paylaşıldığı kutsal günlerimizden Kurban Bayramı'na bir kez daha ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz dedi.

Bayramların sevincin, mutluluğun, yakınlaşma ve dayanışmanın hoşgörü ve kardeşlik bağlarının en üst düzeyde yaşandığı müstesna günler olduğunu söyleyen Çarşamba Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı kazım Yılmaz kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi:

Bu özel günler dolayısıyla ülkemizin içerisinde bulunduğu ekonomik savaştan galip çıkması için, dayanışmanın en güzel örneğini sergileyip, birlik ve beraberlik içerisinde devletimizin, hükümetimizin yanında yer almayı idrak etmemiz gerektiğini hatırlatmak isterim. Unutmamalıyız ki sorunlarımız paylaşıldıkça azalacak ve mutluluklarımız daha da artacaktır. Bu vesileyle milli ve manevi değerlerimize sahip çıkarak, hayatımıza sevgi, saygı, yardımlaşma, dayanışma ve hoşgörü duygularını egemen kılarsak inanıyorum ki daha güzel günlere ulaşacağız. Bu niyet ve duygularla tüm Müslüman Âleminin, ülkemizin, hemşerilerimizin ve üyelerimizin Kurban Bayramını en içten dileklerle kutluyorum.

Ahmet Naci KILAVUZ