Haberler
3 Ekim 2022 Pazartesi 21:18

Borsamızın seçimleri, 1 Ekim 2022 Cumartesi günü saygı, sevgi ve hoşgörü ile üyelerimizin iradelerini, demokratik bir ortamda sandığa yansıttıkları, sağduyunun hakim olduğu bir seçim atmosferinde gerçekleştirilmiştir

Başkan YILMAZ'dan Seçimler Sonrası Teşekkür Mesajı

“Gerçekleşen organ seçimlerinde demokrasinin en sağlam örneğini ortaya koyarak demokratik ortamda özgür irademizle tercihlerimizi oyladık. Huzur ortamında geçen seçimimize katılım oranının yüksek olması, Borsa   üyelerimizin demokratik duruşlarını ve oy verme düsturuna ne kadar önem verdiklerini bir kez daha gözler önüne sermiştir.


Seçimlerimizin hoşgörü içerisinde, son derece refah ve güvenli bir atmosferde gerçekleştirilmesine katkı sağlayan İlçe seçim Kurulumuza, İlçe Emniyet güçlerimize ve değerli üyelerimize ortaya koydukları hoşgörü ve nezaket için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

 

Üyelerimizin gösterdikleri yüksek teveccüh ile bir kez daha Borsa başkanlığına seçilerek, bu süreçte aynı yolda yürüdüğüm değerli Meclis üyelerimiz ile birlikte Borsa yönetimine gelmiş bulunmaktayız. Şahsım ve meclis üyelerimiz olarak; bundan sonra da üye ve üye memnuniyeti odaklı, üye sorunları, ilçe sorunları ve ülke sorunlarının çözümüne katkı sağlayan, gönül gönüle verip ben değil biz diyen, her zaman ve her koşulda birlikte çalışan bir Borsa olmaya devam edeceğiz.


Gücünü üyelerinden alan Borsa olarak, üyelerimizden aldığımız güç ve irade sayesinde, Borsamızı, üyelerimizi ve Çarşambamızı layıkıyla temsil etmeye ve geleceğin gelişen Çarşamba’sını ortak akılla inşa etmeye devam edeceğiz.


Seçimimize bizzat katılan, bizleri telefon, mesaj yolu ile kutlayan tüm dostlarımıza, yoğun katılımları ile seçimimizin demokratik bir ortamda gerçekleşmesine katkı sağlayan tüm üyelerimize, objektif bir pencereden bakan ve bugün bizleri yalnız bırakmayan değerli basın mensuplarına ve bu atmosfere katkı sağlayan tüm paydaş kurumlara şahsım ve meclis üyelerim adına nezaketleri ve verdikleri destekler için bir kez daha teşekkür ediyor, şükranlarımızı arz ediyorum.


Vizyonunu ve misyonunu gerçekleştiren, çözüm odaklı, nitelikli ve memnuniyet arzusu ile üyeleri ile birlikte hareket eden bir Borsa olmak yolunda birlikte yürüdüğümüz tüm paydaşlarımızın desteklerini bir kez daha talep ederken, gerçekleşen seçimimizin camiamıza, bölgemize, ülkemize ve üyelerimize hayırlar getirmesini temenni ediyor,

Saygılarımızı arz ediyoruz”

 

Kazım YILMAZ

Çarşamba Ticaret Borsası

Yönetim Kurulu Başkanı