Haberler
1 Ekim 2022 Cumartesi 20:36

Çarşamba Ticaret Borsası organ seçimleri 5174 sayılı kanunun usul ve esaslarına göre 01 Ekim 2022 Cumartesi günü 09.00-17.00 saatleri arasında Çarşamba İlçe Seçim Kurulu gözetiminde Çarşamba Ticaret Borsası hizmet binasında gerçekleştirildi.

Başkan YILMAZ Güven Tazeledi

Mevcut Başkan Kazım YILMAZ’ın listesi 154 seçmenin 117’sinin oyunu alarak seçimlerde güven tazeledi. 3 dönemdir yürüttüğü başkanlık görevinin ardından, gerçekleştirilen seçimlerle birlikte 4. döneme adım atan Başkan YILMAZ, seçim sonrasında üyelerine hitaben bir teşekkür konuşması yaptı.


Bir Kez Daha Aynı Onuru Yaşıyoruz


Seçim sonucunu değerlendiren Başkan Yılmaz, “Değerli üyelerimiz, kıymetli arkadaşlarım sizlerin güven ve teveccühü ile bir kez daha aynı onur ve sevinci yaşamaktayız. Her birinize teşekkür ediyorum. On üç yıldır yöneticiliğini yaptığımız bu güzide kurum, gücünü de güvenini de üyelerinden almaktadır. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır ilkesiyle ilerlediğimiz bu yolda söylenecek çok şey olsa da gün söz söyleme günü değil icraat günüdür. Hepinize teşekkür ediyorum” dedi.