Haberler
22 Aralık 2016 Perşembe 12:49

Çarşamba Ticaret Borsası Başkanı Kazım Yılmaz Suriyede ki Şehitlerimiz ve yaralılarımız için mesaj yayımladı.

Acımızı Yüreklerimize Gömüyoruz!
Yılmaz: “Acımızı yüreklerimize gömüyoruz. Şehitlerimiz, haklarınızı bizlere helal edin. Gözleriniz asla arkada kalmasın. Aileleriniz artık bu millete emanettir” dedi.

“Suriye'de yürütülen Fırat Kalkanı harekâtında Türk askerlerimize yönelik terör örgütü IŞİD unsurları tarafından dün saldırılar düzenlendiğini Milletçe öğrendik” diyen Kazım Yılmaz, “Saldırılarda; biri Binbaşı, 4'ü Astsubay, 9'u Uzman Çavuş 14 askerimizin şehit olduğu, çoğu ağır 33 askerimizin de yaralandığının bildirildiği açıklamalarda;  Türk Silahlı Kuvvetlerimiz ise, 138 IŞİD’ linin öldürüldüğünü duyurdu. Terör maalesef yurt içinde de yurt dışında da alçakça saldırılarına devam ediyor. Acımızı yüreklerimize gömüyoruz. Ancak her zaman söylediğimiz gibi, bu saldırılarınız birleri yaralar ama asla yıkamaz” dedi.

ÇTB Başkanı Kazım Yılmaz açıklamalarına şu sözlerle devam etti:

“Bu saldırılarda Şehit acısı haberi memleketimiz Çarşamba’ya da ulaştı. Çarşambalı kardeşimiz Paşa Yazı köyünden Hasan Kavuz’u da Şehit verdik. Vatan topraklarımızı gerektiğinde iç de, gerektiğinde dışta koruyan kahraman askerlerimiz ve güvenlik güçlerimiz, Şehitlerimiz, haklarınızı bizlere helal edin. Gözleriniz asla arkada kalmasın. Aileleriniz; Büyük Devletimize, Kutsal Vatanımıza, Milletimize ve bizlere emanettir.  Bu acılı günümüzde Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına sabırlar, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz”

Ahmet Naci Kılavuz