Haberler
8 Aralık 2023 Cuma 15:43

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından akreditasyon sistemi geliştirme çalışmaları kapsamında borsamızın tüm hizmet faaliyetleri ve kalite dokümantasyon sistemi Türk Loydu denetçisi Olcay Koca tarafından incelendi. Geliştirme ziyaretinde yapılan açılış ve günün sonunda gerçekleşen kapanış toplantılarına Çarşamba Ticaret Borsası Genel Sekreteri Sercan Yaşar, Kurucu Meclis Başkanı Nurettin Öztekin, Genel Sekreter Yardımcısı ve Akreditasyon Sorumlusu Saliha Sivaslı, Proje Uzmanı ve Kalite Sorumlusu Hümeyra Arı, Basın ve Halkla İlişkiler Uzmanı Elif İrem Yıldırım katıldı ve Borsa Personeli katıldı.

TOBB Tarafından ÇTB'ye Geliştirme Ziyareti Düzenlendi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, Oda/Borsa Akreditasyon Sistemi çalışmaları kapsamında, Çarşamba Ticaret Borsası’nın Yönetim ve Oda Borsa Mevzuatı, Mali Yönetim, İnsan Kaynakları Yönetimi, İş Planlaması ve Yönetimi, haberleşme ve Yayınlar, İletişim ve Yayın Politikası, Bilgi ve İletişim Teknolojileri Kullanımı, Üye İlişkileri, Kalite Yönetimi, Bilgi ve Danışmanlık ve Destek ve İş Geliştirme ve Eğitim konularında inceleme yapıldı. Gerçekleştirilen ön çalışmalarda Yönetim ve Oda Borsa Mevzuatı, Mali Yönetim, iletişim ağı vb. başlıklar altında borsanın yapmış olduğu çalışmalar değerlendirilerek, akredite borsa statüsünü korumak amacıyla 2024 yılında yapılması planlanan denetim için ön hazırlıklar gözden geçirildi ve gelişime açık olan hususlarda geri bildirimler yapıldı.

TOBB Tarafından ÇTB'ye Geliştirme Ziyareti DüzenlendiTOBB Tarafından ÇTB'ye Geliştirme Ziyareti DüzenlendiTOBB Tarafından ÇTB'ye Geliştirme Ziyareti Düzenlendi