Haberler
13 Temmuz 2021 Salı 17:05

Çarşamba Ticaret Borsası (ÇTB) tarafından gerçekleştirilen Çarşamba Ticaret Borsası Akademik Danışmanı, Samsun Üniversitesi Rektör Yardımcısı, ekonomist Prof. Dr. Selahattin KAYNAKın konuşmacı olduğu ve Türkiyenin sosyo ekonomik göstergelerinin yorumlanacağı Geçmişten Günümüze Türkiyenin Temel Ekonomik Göstergeleri semineri 13 Temmuz Salı günü saat 15:00da birçok Oda ve Borsanın katılımıyla Zoom bağlantısı üzerinden online ortamda gerçekleşti.

Geçmişten Günümüze Türkiye’nin Temel Ekonomik Göstergeleri Semineri Tamamlandı

Türkiye’nin Temel Ekonomik Göstergelerini aktarıldığı seminerde, Kredi gelişmeleri, Tahsili gecikmiş alacaklar ve karşılıksız senetler hakkında bilgilendirmeler, Türkiye’de Faiz oranları, Tüketicilere yönelik kredi harcama istatistikleri, Türkiye geneli toplam kredi oranları, Türkiye’de harcanan toplam kredi türlerinin istatistiki bilgileri ve Mevzuat gelişmeleri gündeme alınan başlıklar oldu.

Yaklaşık bir saat süren seminerin ardından Kaynak, tüm Oda ve Borsa katılımcılarına teşekkürlerini ileterek pandemi döneminin normalleşmesi ile birlikle en kısa zamanda Çarşamba Ticaret Borsası’na karşılıklı ziyaretlerin de gerçekleşeceğini dile getirdi.

Seminerin ardından Çarşamba Ticaret Borsası Genel Sekreteri Sercan YAŞAR tüm katılımcılara seminere katılımlarından dolayı teşekkür ederek “Verimli geçen seminer adına engin bilgilerini bizlerle paylaşan değerli hocamız Selahattin KAYNAK’a teşekkür ediyoruz” dedi.
#borsa #ticaretborsası #seminer #eğitim #zoom #selahattinkaynak #samsunüni #samsunüniversitesi #çarşamba #kredi
Geçmişten Günümüze Türkiye’nin Temel Ekonomik Göstergeleri Semineri TamamlandıGeçmişten Günümüze Türkiye’nin Temel Ekonomik Göstergeleri Semineri TamamlandıGeçmişten Günümüze Türkiye’nin Temel Ekonomik Göstergeleri Semineri Tamamlandı