Haberler
15 Ekim 2021 Cuma 17:32

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) İl Başkanı Av. Kebire BİRER TÜRK, İlçe başkanı Av. Tuğba Arslan ve Yönetim Kurulu Üyeleri Samet Arıcı, Feridun Öztürk, Adem Serçe, Hakan Dinçer, İsmet Yiğit Uslu, Faruk Ergör, Mustafa Yılmaz ve Av. Berivan Yaralı Çarşamba Ticaret Borsasına ziyarette bulundu.

Deva Partisi Heyeti ÇTB'yi Ziyaret Etti

Çarşamba Ticaret Borsası’nda gerçekleşen, Samsun ve Çarşamba’nın ticari ve ekonomik hayatına dair konuların istişare edildiği ve karşılıklı görüş alışverişinde bulunulduğu ziyarette, Çarşamba Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Yılmaz’ı temsilen, Çarşamba Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Servet Zeren, Çarşamba Ticaret Borsası Meclis Başkanı Hacı Toraman, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Sezai Atsan, Meclis Üyesi Hüseyin Işık, Meclis Üyesi Nurettin Öztekin ve Genel Sekreter Sercan Yaşar, Demokrasi ve Atılım Partisi Samsun İl Başkanı Av. Kebire BİRER TÜRK, İlçe başkanı Av. Tuğba Arslan, ve Yönetim Kurulu Üyeleri Samet Arıcı, Feridun Öztürk, Adem Serçe, Hakan Dinçer, İsmet Yiğit Uslu, Faruk Ergör, Mustafa Yılmaz ve Av. Berivan Yaralı’yı makamında ağırladı.

Gerçekleşen ziyarette gündeme alınan konulardan birisi ise Çarşamba Ticaret Borsası’nın yürüttüğü faaliyetleri ve fındık sezonu hasadı oldu. Konuya ilişkin olarak Borsa Genel Sekreteri Sercan Yaşar, Oda ve Borsaların sorunlarının, görüş ve önerilerinin İl ve İlçe gündemi için önem arz ettiğini ifade ederek, DEVA Partisi heyetine Çarşamba Ticaret Borsası’nın Borsacılık faaliyetlerine ilişkin bilgilendirmelerde bulundu.

Toplu fotoğraf çekiminin ardından, Çarşamba Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyeleri, Samsun’un ve Çarşamba’nın güncel konularının konuşulduğu görüşme sonrasında DEVA Partisi İl Başkanı Kebire BİRER TÜRK, İlçe başkanı Av. Tuğba Arslan ve DEVA Partisi heyetine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiler.#DEVA #SAMSUN #ÇARŞAMBA #FINDIK #BORSA #ÇTB #ÇARŞAMBATİCARETBORSASI #DEVAPARTİSİ #DEMOKRASİVEATILIM

Deva Partisi Heyeti ÇTB'yi Ziyaret Etti