Haberler
12 Mayıs 2023 Cuma 13:03

Çarşamba Ticaret Borsasında TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim standardı çerçevesinde 11.05.2023 Perşembe günü belge yenileme tetkiki gerçekleşti. TSE ‘den gelen Baş Tetkik Görevlisi Hülya Mengenecioğlunun yaptığı denetim başarıyla tamamlandı. Denetime Çarşamba Ticaret Borsası Genel Sekreter Yardımcısı Saliha Sivaslı ve Kalite Sorumlusu Hümeyra Arı katıldı.

ÇTB TSE Belge Yenileme Denetimi Başarı İle Tamamlandı
Samsun TSE müdürlüğü denetçisi Hülya Mengenecioğlu, gerçekleşen denetimde borsada yürütülen çalışmalar için Borsa yönetimini, meclisini ve personelini tebrik etti.
Belge yenileme denetiminin ardından Mengenecioğlu’nu ağırlayan Genel Sekreter Sercan Yaşar, ‘’Borsa üyelerin memnuniyeti adına, personelin sistem ile entegre olacak şekilde ortaklaşa çalışması ile uyguladığımız kalite sistemini daha da iyileştirmek adına çalışmalarımıza devam ediyoruz.
Bu anlamda Borsa olarak üyelerinin istek ve talepleri doğrultusunda Borsa’nın tabi olduğu kanun ve yönetmeliklere bağlı olarak hizmetlerimize büyük bir özveriyle devam etmekteyiz. Bu yıl da hayata geçirdiğimiz projelere her yıl olduğu gibi yenileri eklemeye, üye memnuniyetini artırmaya, borsa üyelerine kaliteli hizmet vermeye, hizmet binamızın şartlarını iyileştirmeye, personelimizin şartlarını iyileştirmeye ve bölgemizde ve ilçemizde öncü borsalar arasında yer almaya devam edeceğiz, Samsun TSE Müdürlüğüne ve sayın Mengenecioğlu’na teşekkür ediyoruz” dedi.