Haberler
2 Temmuz 2021 Cuma 14:30

Çarşamba Ticaret Borsasının hizmet kalitesini arttırmak ve sürekliliğini sağlamak amacıyla uyguladığı TS EN ISO 9001:2015 Belge Yenileme tetkiki 01 Temmuz 2021 tarihinde gerçekleşti. Covid-19 tedbirleri kapsamında video konferans yöntemi ile gerçekleşen denetim başarı ile tamamladı.

ÇTB Kalite Yönetim Sistemi Denetiminden Başarıyla Geçti

Çarşamba Ticaret Borsası Kalite Çalışmalarına Hız Kesmeden Devam Ediyor

Çarşamba Ticaret Borsası üyelerinin rekabet edilebilirliğine ve büyümelerine katkıda bulunmak amacıyla, hizmet kalitesinden ödün vermeden Borsa Meclisi, Yönetim Kurulu ve personelleri ile çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

TSE Baş Tetkik Görevlisi Sn. Adnan BAHADIR tarafından online oturum ile gerçekleştirilen denetimde, Çarşamba Ticaret Borsası Genel Sekreteri Sercan YAŞAR, Genel Sekreter Yrd. Ve Kalite-Akreditasyon Sorumlusu Saliha SİVASLI ve tüm birimler hazır bulunarak denetime katılım sağladı.

Denetimde, Genel Sekreterlik, Tescil Servisi, Muhasebe, Borsa Kalite Birimlerinde ve tüm süreçlerde dokümanlar ve kayıtlar örnekleme metoduyla incelenerek, ilgili alanlardaki çalışmaların ve şartların gözlemlenmesi suretiyle gerçekleşen tetkikler tamamlandı. Bu kapsamda; Borsada yürütülen faaliyetlerin TS EN ISO 9001:2015 standartlarına, dokümantasyon ve uygulamalara uygunluğu denetlendi ve Ticaret Borsasının 2011 yılından bu yana sahip olduğu Kalite Belgesinin ISO 9001:2015 versiyonu Belge Yenileme Denetimi başarıyla son buldu.

Denetimin ardından, TSE Baş Tetkik Görevlisi Sn. Adnan BAHADIR “Çarşamba Ticaret Borsasına Yönetim Kuruluna ve Borsa personeline hizmet kalitelerinden ötürü teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum. ” dedi.


#denetim #çtb #çarşamba #borsa #çarşambatb #çarşambaticaretborsası #kalite #akreditasyon #eğitim #covid19 #pandemi
ÇTB Kalite Yönetim Sistemi Denetiminden Başarıyla GeçtiÇTB Kalite Yönetim Sistemi Denetiminden Başarıyla GeçtiÇTB Kalite Yönetim Sistemi Denetiminden Başarıyla Geçti