Haberler
20 Ocak 2021 Çarşamba 16:41

Çarşamba Ticaret Borsasının Çarşamba İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırılması için 40 adet akıllı klavyeli tablet desteğinin ardından Çarşamba Kaymakamı Doç. Dr. Şükrü YILDIRIM tarafından Teşekkür Plaketi, Çarşamba Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Vekili Şevket ZEREN ve Meclis Başkanı Hacı TORAMANa Çarşamba Kaymakamlığı Makamında takdim edildi.

ÇARŞAMBA TİCARET BORSASI'NA TEŞEKKÜR PLAKETİ

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından hayata geçirilen #tobbküçükparmaklar projesi kapsamında Odalar ve Borsalar olarak ihtiyaç sahibi öğrencilere 81 ilde 30 bin klavyeli tablet yardımı ulaştırıldı.

“Çarşamba Ticaret Borsası’ndan 40 Adet Klavyeli Tablet Desteği”

Bu proje kapsamında Çarşamba Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Kazım YILMAZ’ın talimatıyla, 40 adet klavyeli tablet dağıtımının Çarşamba İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa ÖZDEMİR’e ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırılması için Borsa Meclis Başkanı Hacı TORAMAN, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Şevket ZEREN ve Borsa Genel Sekreteri Sercan YAŞAR tarafından teslim edildi.

40 adet klavyeli tablet desteğinin ardından Çarşamba Kaymakamlığı tarafından Çarşamba Kaymakamı Doç. Dr. Şükrü YILDIRIM ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa ÖZDEMİR tarafından Çarşamba Ticaret Borsası’na Teşekkür Plaketi, Kurulu Başkan Vekili Şevket ZEREN ve Meclis Başkanı Hacı TORAMAN’a taktim edildi. Görüşmeye Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet YILMAZ ve protokol üyeleri de iştirak ederek Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası’na takdim edilen Teşekkür Plaketini teslim aldılar.

“Bu Desteğin Önemi Büyük”

YILDIRIM, ihtiyaç sahibi öğrenciler adına yapılan değerli desteğin önemini belirterek başta Çarşamba Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Kazım YILMAZ’a ardından Çarşamba Ticaret Borsası adına Şevket ZEREN ve Hacı TORAMAN’a teşekkürlerini iletti. Çarşamba Ticaret Borsası adına ZEREN ve TORAMAN, YILDIRIM ve ÖZDEMİRE teşekkürlerini sundu.

“Öğrenciler Tabletlerine Ulaştı”

Plaket takdimi öncesinde Meclis Başkanı TORAMAN ve Yön.Kurulu Başkan Vekili Şevket ZEREN, Kaymakamlığı ziyaret eden öğrenciler ile tanıştı. Yaşanan bu hoş anların ardından öğrencilerin de katılımıyla gerçekleşen görüşmede, öğrencilere klavyeli tabletleri Kaymakam Doç. Dr. Şükrü YILDIRIM tarafından verildi.