Haberler
7 Ekim 2022 Cuma 15:30

Çarşamba Ticaret Borsası (ÇTB) Başkanı Kazım Yılmaz, gerçekleşen seçimler sonucunda mazbatasını seçim Müdürü İsmail İlhan Aksoydan aldı. Çarşamba Ticaret Borsası Başkanı Kazım Yılmaz Mazbatasını almasının ardından yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi. İnşallah önümüzdeki dört yılda ilçemiz için güzel çalışmalar ortaya koyacağız, Çarşamba için güç birliği yaparak, daha güzel işlere imza atacağımıza inanıyorum

Başkan YILMAZ Mazbatasını Aldı

1 Ekim’de yapılan seçimlerle belirlenen ÇTB Meclisi, bugün gerçekleşen seçimle yeni Yönetim Kurulunu, Meclis Başkanlık Divanını, Disiplin Kurulunu ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) delegelerini seçti. Borsa Meclis Salonu’nda saat 10.00’da kurulan sandıklarda oy kullanan meclis üyeleri Çarşamba Ticaret Borsası’nı 4 yıl yönetecek meclis ve yönetim kadrosunu belirledi.


Demokratik bir atmosferde yapılan seçimde Nurettin Öztekin başkanlığında toplanan Meclis divanı oy birliğiyle Ali Toraman’ı Meclis Başkanlığına seçerken yapılan seçim sonrası Başkan Kazım Yılmaz, Şevket Zeren, Sezai Atsan, Erol Akça ve Selim Yılmaz Borsa Yönetim Kurulu Üyeleri olarak görev aldı. TOBB delegeliği görevine ise Mehmet Arslan geldi.


YILMAZ; Çarşamba İçin Güçlü Yönetim, Ortak Akıl

Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Yılmaz konuşmasında, “Üyelerimiz bizi yeniden seçip, bizlere demokratik ortamda güven oylarını vermişlerdir. Bizler Borsa yönetimine geldiğimiz günden bu yana sürekli gelişen bir vizyon ve disiplin çalıştık. Çarşambamıza ve Fındık sektörüne yaptığımız projelerle ilçemize değer katarak yenilikler kazandırdık. İlçemiz ve özellikle fındık sektörü için güçlü yönetim kadromuz ile ortak akıl yürüterek daha çok çalışıp başarılara imza atacağız” dedi.

Başkan Yılmaz Meclis, Yönetim Kurulu ve Disiplin Kurulu Üyelerine seçimlerde gösterdikleri özveri için teşekkür etti.