Haberler
4 Aralık 2022 Pazar 20:42

Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan ve Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, Borsa organ seçimlerinde yeniden güven tazeleyen Çarşamba Ticaret Borsası (ÇTB) Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Yılmaza ve yeni ÇTB meclisine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Başkan Doğan ve Akgül'den Başkan YILMAZ'a Ziyaret

Doğan ve Akgül’ü ağırlayan Başkan Yılmaz İlçeler arası birlik, beraberlik ve dayanışmanın devam ettiği sürece Samsun başta olmak üzere Samsun’un tüm ilçelerinin gelişiminin hızla devam edeceğini ifade etti. Yılmaz, “Çarşambamız her zaman ticaret, bolluk ve bereketin kenti olmuştur. İlişkilerimizin güçlü olduğu kardeş ilçemiz Salıpazarı’nın tarım ile öne çıkması bölgemiz için büyük bir başarıdır. Başkanlarımız Halit Doğan ve Halil Akgül Beyi ve tüm emek verenleri kutluyor ve teşekkür ediyorum” dedi.

Çarşamba ve Salıpazarı ilçelerinin sosyal ve ticari hayatının gündeme alındığı tebrik ziyaretinde ÇTB Meclis Başkanı Hacı Toraman, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Servet Zeren, Yönetim Kurulu Üyeleri Sezai Atsan ve Erol Akça, Meclis Üyeleri Nurettin Öztekin, Mehmet Arslan, Mehmet Çalışkan, İlhan Peker ve iş insanı Salih Alver hazır bulundu.

Yılmaz, Başkan Doğan ve Başkan Akgül’e nazik ziyareti için teşekkür ederek tebriklerini kabul etti.