Haberler
15 Haziran 2017 Perşembe 16:22

ÇARŞAMBA TICARET BORSASI 2016 YILI FAALİYET RAPORU

2016 Yılı Başarı Hikayesi
Çarşamba Ticaret Borsası - Başarı Hikayeleri

2016 yılında 4 marka ile kendi bünyesinde paketleme işine de başlayan fabrika, 1'lik, 2'lik ve 2,5 kg.lık paketlediği ürünlerini hem bölgesel hem de ulusal pazarda toplam 5 bin 500 ton satış miktanyla her geçen yıl pazar payını artırmıştır.

2016 yılı sonu itibariyle pirinç ile birlikte baklagillere de yönelen Onay Tarım, fabrikasında; Kırmızı Merci-Mek, Bulgur ve Kuru Fasulye ürünlerini de 5'lik 2,51uk ve 1 kg.lık paket leyerek pazara sunma çalışmasına başlamıştır.

Başarının sırrını çalışmaya borçlu olduğunu aktaran 'Onay Tarım Ürünleri ' kurucu ortağı ve şirket idarecisi Ercan Onay, " Öncelikle esnaf kültüründe disiplinle çalışıyoruz. Cesur olmak kazancın aslında ilk anahtarıchr. Çarşamba Ovası verimli ve bereketli topraklara sahiptir. Topraklarınızı ekin, üretin ki toprakta sizlere, bizlere versin. Toprağıyla, fidesiyle, tohumu ve değerli üreticilerimizin çalışmasıyla mahsul olan ürünleri bizler alıyor, işliyor piyasa sunuyoruz. Bu zincirde var olduğumuz yerde üreticimizin her zaman yanındayız. İşimizde başarı var ise bu her zaman üreticilerimizle birliktedir" diyor.
2016 Yılı Başarı Hikayesi
2016 Yılı Başarı Hikayesi
2016 Yılı Başarı Hikayesi