17.07.2012 15:45

Anfaş Bevex İçecek Fuarı

 

İlk senesinde başarısını kanıtlayan Bevex Fuarı 2. Senesinde yurtdışında adından daha çok söz ettiriyor. Kazakistan, Irak, İran, Özbekistan, Azerbaycan, Japonya, Rusya, Romanya ve daha bir çok ülkeden gelen profesyonel ziyaretçilerin olumlu referansları sayesinde fuarın 2. Senesinde başarısı artarak devam edecek. Yurtdışındaki ticaret sanayi odaları, ilgili dernek ve federasyonlar, içecek firmaları ile görüşmeler şimdiden başladı. Bunların yanı sıra hedef ülkelerimizde bulunan ticaret müşavirlerimiz aracılığı ile ilgili tüm kurum, kuruluş ve firmalara Anfaş Bevex fuarının tanıtımı yapılıyor ve bu ülkelerden alım heyeti oluşturulması konusunda çalışmalar gerçekleştiriliyor.

20-23 Şubat 2013 tarihleri arasında gerçekleşecek Bevex İçecek Fuarı ülke sınırları dışında da adından çok söz ettirecek. Türkiye’den alım yapmak isteyen yabancı firmaları ve alım heyetlerini katılımcısıyla buluşturacak fuarımız, içecek sektörünün gelişimine katkı sağlayan keyifli ve başarılı bir organizasyon olacak.

Siz de ülke sınırlarını aşmak, ürünlerinizi bir çok ülkeden gelen sektör profesyonellerinin beğenisine sunmak için bu fırsatı kaçırmayın.

Haber İle İlgili Fotoğraflar